Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Циркуляційна помпа SIME DAB VA55.

Циркуляційна помпа sime dab va55 - це один з найпопулярніших на сьогоднішній день компонентів для сучасних опалювальних систем. У її функції входить створення циркуляції теплоносія в системі обігріву житла для того, щоб тепло могло передаватися від котла до радіаторів. Важливість такого елемента не можна переоцінити, адже його зупинка може призвести до закипання води в магістралі і як наслідок - спрацьовування запобіжного термостата. Як показує практика, такий вид насоса відмінно зарекомендував себе при використанні в настінних газових агрегатах.

Конструктивні особливості помпи

Продукція італійського виробника «Sime» завжди славилася високою якістю і продуманістю кожної її деталі. Реліз циркуляційної помпи для обігріву типу DAB55 справив незабутнє враження на користувачів. І в даний час їй віддають перевагу більшість сучасних власників газових котлів.

Виходячи з назви цього компонента, можна зробити висновок, що він відноситься до категорії одиночних помп з різьбовими патрубками і мокрим ротором. Продуктивність її складає 0,5-4,2 м?/год, а максимальний робочий тиск має бути не вищий 10 бар. Що стосується основних конструкційних аспектів, то вони виглядають наступним чином. Помпа має єдиний алюмінієвий корпус і складається з 2 частин - гідравлічної і безпосередньо двигуна. Робоче колесо пристрою виконано з високоякісного технополімера, а вал двигуна - з нержавіючої сталі. Для якісної і безперебійної роботи вала передбачені підшипники в тандемі з графітними вкладишами, які змащуються в процесі експлуатації теплоносієм.

Для видалення повітря помпа серії VA оснащена пробкою, яка розташована на передній її частині. Цікаво, що додаткового струмового захисту при встановленні приладу не потрібно, оскільки в ньому наперед передбачений для цього вбудований тепловий вимикач.

Чому дана модель краща аналогів

Аргументом на користь того, щоб купити саме циркуляційну помпу SIME DAB VA55, є той факт, що вона успішно підлаштовується під вимоги системи, в якій буде встановлена. Для цього у ній передбачений асинхронний двигун з 3 передачами, розташований всередині клемної коробки. Також потрібно відзначити, що дана серія продукції оснащена спеціальним аварійним вимикачем двигуна, який спрацьовує автоматично при наявності перевантажень в мережі живлення. А зворотний клапан, яким обладнана дана помпа, дозволяє уникнути попадання води всередину пристрою.

Багато спеціалістів рекомендують саме таку помпу, оскільки вона є оптимальним варіантом для використання в приватних домоволодіннях і квартирах. Її основним плюсом при цьому є відсутність шуму під час експлуатації завдяки тому, що всі працюючі частини знаходяться у воді, а ротор захищений унікальною технологією штампованої захисної оболонки. Виробник цього приладу також заявляє, що він відмінно підходить і для систем, які працюють на сонячній енергії.

Переваг у циркуляційної помпи SIME DAB VA55 безліч. І більшість з них засновано на деяких технологічних властивостях агрегату. Він може функціонувати на 3 фіксованих швидкостях обертання. При цьому перемикання виконується за допомогою переміщення важеля в необхідне положення. Це дуже просто і зручно. Процес монтажу механізму також не складає труднощів і не вимагає від користувача якихось особливих навичок і вмінь. Для цього достатньо скористатися різьбовими з'єднаннями (гайками-американками).

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook