Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ




Читати ще
русский

Основні різновиди промислових котлів

Промисловий котел - це стаціонарний водонагрівач великої потужності, основна функція якого - подача пари або гарячої води, а також опалення. Так як конструкції ці мають велику потужність і значні розміри, встановлення їх, як правило, здійснюється в спеціальних приміщеннях, які відповідають необхідним вимогам техніки безпеки. Бажаючі придбати надійні промислові котли повинні чітко розуміти, для яких потреб їм потрібно устаткування, а отже, який його різновид їм буде потрібний.

Насамперед, котли класифікуються за теплоносієм - на водогрійні та парові. У водогрійних котлах, як випливає з їх назви, за рахунок високого тиску нагрівається вода. Залежно від того, наскільки вода нагріта на виході, існують два різновиди даного обладнання: котли на перегрітій воді і низькотемпературні.

Котли на перегрітій воді коштують дорожче, однак і переваг у них більше. На виході вони нагрівають воду до 150 градусів. Вони надійні, прості в обслуговуванні та управлінні, виробляють мало шуму при роботі, викиди шкідливих речовин в атмосферу у них зведені до мінімуму. Котли ж низькотемпературні нагрівають воду тільки до 115 градусів. Цей різновид вважається більш економічним, але до матеріалу, з якого їх виробляють, зазвичай пред'являються більш високі вимоги. Крім того, всередині такого котла при його роботі може утворюватися небажаний конденсат, який буде чинити негативний вплив на внутрішню поверхню обладнання.

Котли обох різновидів бувають газотрубними (жаротрубними, димогарними, димогарножаротрубними) і водотрубними.

За типом палива, який в них застосовується, вирізняються 4 різновиди котлів. Одні з найбільш економічних - газові котли. Завдяки природним запасам газу цей вид є найбільш затребуваним в Україні. Ще одна їх перевага - дуже маленькі викиди шкідливих речовин, адже паливо згоряє практично повністю. По продуктивності до них близькі дизельні, що працюють на дизельному паливі (в Україні воно використовується як запасний варіант, в світі ж більш популярне). Двопаливними котли можуть працювати як на газі, так і на дизельному паливі. Котли ж на твердому паливі працюють, як правило, на вугіллі, і застосовуються у віддалених районах, де електрика або газ коштують досить дорого. Запаси вугілля в Україні великі, з його доставкою проблем зазвичай не виникає, крім того, це один з найдешевших видів палива.

copywrighting 2011-2023    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ    airМАРКЕТ        Контакт    Клімат в домі на FB twitter facebook