Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
українська

Ще кілька порад по встановленню кондиціонерів.

Особливості монтажу кондиціонерів

При виборі кліматичної техніки потрібно орієнтуватися не тільки на її технічні характеристики, але і добре знати всі особливості монтажу. При встановленні кондиціонера важливо не просто розмістити його у певному приміщенні і підключити до електромережі. Монтаж даної кліматичної техніки включає в себе цілий комплекс робіт. До них відноситься, наприклад, узгодження проекту установки, отримання дозволу керуючої компанії і багато іншого. Дуже важливо врахувати рівень шуму встановленого обладнання, щоб згодом не заважати сусідам.

Встановлення та технічне обслуговування кондиціонерів вимагає певних знань, великого досвіду і спеціального інструменту. При цьому замовник завжди може вибрати місце для монтажу блоків і розташування комунікацій агрегату.

Як встановити зовнішній блок

Дану частину спліт-системи найчастіше встановлюють на балконі або лоджії, але в цьому випадку їх не можна закривати склом. Також цілком прийнятним варіантом буде горище або дах будівлі. Але в цьому випадку буде потрібно організація вентилювання, яке можна замінити періодичним провітрюванням горища.

Також зовнішній блок кондиціонера можна встановити на фасаді будівлі. Його поміщають в спеціальну металеву клітку, щоб захистити від негативних атмосферних чинників, руйнування або викрадення.

Як виконати монтаж внутрішнього блоку

При монтажі внутрішнього блоку в таких приміщеннях, як спальня чи дитяча кімната з'являється ймовірність застуди для дорослих і дітей, тому потрібно мати на увазі, щоб його розміщення не створювало потік холодного повітря в зоні відпочинку або постійного перебування людей.

Якщо розмістити зовнішній блок на фасаді, то можна буде з'єднати його з внутрішнім блоком за допомогою канавок на стелі. Також їх можна прокласти на стінах будівлі.

Якщо розмістити зовнішній блок на фасаді, то можна буде з'єднати його з внутрішнім блоком за допомогою канавок на стелі. Також їх можна прокласти на стінах будівлі.

Якщо блок встановлюється на даху, комунікації можна розмістити в шахті ліфта. Підійде і зовнішня стіна будинку, але це може порушити привабливий зовнішній вигляд будівлі. Також різко підвищиться ризик злочинних посягань.

Як провести електропроводку

При монтажі кондиціонера обов'язковим етапом є окрема прокладка електричного кабелю, який прокладають від силового щита. Необхідність в цих роботах пояснюється тим, що проводка в квартирах і будинках не розрахована на споживану цими пристроями потужність.

Щоб кондиціонер працював без перебоїв протягом тривалого часу, важливо якісно виконати його монтаж і своєчасно виконувати сервісне обслуговування агрегату.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook