Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

У чому полягає небезпека використання кондиціонерів?

Всі ми стикаємося щороку з спекотними днями. У якийсь місцевості їх більше, в якійсь менше. Для одних - це насолода йти і вдихати тепле повітря. Для когось це дуже втомлює і виснажливо. Але ніхто в спекотну погоду ще не відміняв роботу. І, як відомо, в приміщеннях в такі дні особливо душно і спекотно. І багато хто воліє використовувати допоміжні засоби, наприклад, вентилятори або кондиціонери. Особливо шанують їх ті, хто вважає, що для їхнього здоров'я дуже небезпечно переносити таку спеку. У кого є передумови так думати? Особливо ті, хто тривало страждає всякого роду «серцевими» захворюваннями. Але чи так безпечний кондиціонер?

Необхідно знати про те, що існує думка, ніби кондиціонери є розсадником легеневих захворювань. А зокрема, пневмоній. Самі по собі вони розсадниками бути не можуть, а вся справа в тому, що в певних умовах, в кондиціонері можуть жити бактерії, які і викликають різні захворювання легенів. Чи так це насправді? І як це відбувається? Варто чи не варто здобувати додаткові пристосування, що допомагають «прохолодолюбним» переживати теплі дні?

Так от, з 1976 року, коли розгорілася епідемія легеневих захворювань влітку, то фахівці охорони здоров'я дійшли висновку, що причиною епідемії є легеневі бактерії, які були виявлені в системі кондиціонування. З'ясувалося, що бактерії живуть в молекулах води при охолодженні повітря з тридцяти шести градусів Цельсія до п'ятнадцяти, після чого потрапляють у навколишнє атмосферу і повітряно - краплинним шляхом заражають людей.
Що ж виходить? Та новинка, що допомагає пережити наднормальну температуру, використовуватися в побуті не повинна, щоб не викликати хворобу? Як бути? І які є тоді інші методи охолодження повітря? Провели чимало досліджень, і що з'ясувалося? Що захворювання легіонелезною пневмонією так, дійсно можливо. Але є одне «але»! Не всі кондиціонери в силу своєї роботи призводять до розвитку таких бактерій всередині свого агрегату. А лише ті, які мають оборотне водопостачання з градирнями.

У Росії не випускають таких кондиціонерів з системами водопостачання. Тому не варто боятися кондиціонерів, вироблених у нашій країні. Так само не забувайте дотримуватися гігієни системи кондиціонера, щоб здійснювати профілактику взагалі будь-яких захворювань.

Тому користуйтеся створеними благами на здоров'я! Але сильно не переохолоджуйте і не перегрівайте повітря. У всьому і скрізь необхідна золота середина, під назвою міра!

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті