Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

У чому переваги герметичного спірального компресора Сopeland?

Ринок холодильного устаткування істотно змінюється. З кожним новим роком можна спостерігати впровадження нових розробок, поява модернізованих товарів, з великим спектром функцій і витратою меншої кількості електроенергії. Розвиток цього сегменту продукції благотворно впливає і на якість товарів. Якщо ще років тридцять тому імпортне обладнання було в дивину, то сьогодні дуже складно відшукати вітчизняні товари. У виборі виробів віддавайте перевагу європейській якості, в першу чергу німецькій. Поява герметичного спірального компресора Сopeland істотно вплинуло на звичний хід подій. Цей продукт істотно потіснив весь сегмент холодильного обладнання, зокрема став витісняти чиллери і поршневі вироби. До слова сказати, його придбання є більш економічно вигідним, ніж покупка останнього.

Опис

Герметичний спіральний компресор Сopeland представляє собою центральну фігуру всієї ZR серії цього бренду. Він створений для застосування в кліматичній системі, прецизійній та промисловій системах охолодження. Працює на хладагентах R407C і R134a. Якщо Вам необхідно змусити продуктивно працювати велику систему кондиціювання, що володіє показниками великої потужності, але при цьому Ви хочете досягти високого показника сезонної енергоефективності при незначних експлуатаційних витратах, то фахівці можуть запропонувати Вам унікальні розробки - тріо і тандеми.

Де використовувати?

Герметичний спіральний компресор Сopeland може застосовується для чілерів, потужність яких залежить від специфіки їх внутрішнього наповнення: при повітряному охолоджувачі - до 600 кВт, при водяному - до 720 кВт. Ці моделі відрізняються відмінними параметрами ESEER, здатні забезпечити оптимальний рівень комфорту. Німецька якість цілком виправдовується своїм застосуванням.

Серед моделей герметичних спіральних компресорів Сopeland виділяють серію ZH. У чому її особливість? Вироби цієї лінії призначені для того, щоб використовуватися в теплових насосах. Вони працюють на двох основних видах хладагентов: R407C або R410A. Потужність цього устаткування лежить в діапазоні від 4 до 38 кВт. Відзначимо, що даний модельний ряд був спеціально розроблений для того, щоб впроваджувати в нових будівлях, в яких температурний показник використовуваної води досягає 50°C.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті