Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Сервіс кондиціонера.

Кондиціонер - не розкіш, а засіб охолодження. Банально, але факт. Хоча сьогодні ще рано говорити про масову "кондиціонеризацію" вітчизняного населення, але в міській місцевості, особливо у великих розвинених мегаполісах ми вже впритул наближаємося до цього стану. Радіти цьому чи журитися, - питання більш політичне чи економічне. Поговоримо про інший бік, технічний, з точки зору тих, хто вже занурився у цей процес.

Наявність такої техніки, як кондиціонер, передбачає певні правила поведінки як в приміщенні, де встановлено таке обладнання, так і в поводженні з ним самим.

Простіше кажучи, якщо ми хочемо, щоб наша техніка працювала надійно, ефективно і довго, ми повинні добре до неї ставитися і доглядати за нею. Що стосується особисто нас, то зрозуміло, потрібно дотримуватися елементарних правил експлуатації, самостійно робити те, що в наших силах, наприклад проводити періодичну чистку кондиціонера, тобто фільтра його внутрішнього блоку і т.п.

Але є речі, які ми не в силах зробити самі, але вони дуже важливі для довговічної роботи такої техніки. Йдеться, звичайно ж про періодичний сервіс кондиціонера. Сервіс кондиціонера вимагає як спеціальних пристосувань та інструменту, так і людей, які володіють навичками поводження з ними.

Сервіс будь-якого обладнання, а кондиціонера особливо, на порядок зменшує вірогідність поломки і збільшує тривалість його ефективної роботи. Періодичність сервісу, як правило, однакова для всіх умов - раз на рік перед сезоном активної експлуатації. Але є обставини, що вимагають більш частого проведення сервісних робіт. Це, наприклад, наявність тополиного пуху в місцевості, де встановлений зовнішній блок, або підвищене забруднення повітря приміщення, в якому знаходиться внутрішній блок.

Роботи, що виконуються при сервісному обслуговуванні кондиціонера також стандартні і відомі для всіх, хто так чи інакше стикався з такою технікою. Це чистка та промивка теплообмінників зовнішнього і внутрішнього блоків. Дана процедура забезпечує найбільш повний теплообмін між фреоном, що циркулює по магістралях і повітрям, що проходить через теплообмінники, а відповідно - максимальний ККД роботи кондиціонера.
Також дуже важлива промивка піддону і дренажної системи, оскільки це гарантує відсутність грибків і неприємного запаху при роботі кондиціонера, а також убезпечить від підтоплення через внутрішній блок.
Крім цього, з часом можливий витік фреону, тому дуже важливо стежити за його тиском в системі, адже крім усього іншого недостатня кількість фреону погіршує змазування частин компресора і може привести до його поломки.

Сервіс кондиціонера, це те, на чому не варто економити, адже не даремно в народі кажуть, - "скупий і дурний платить двічі".

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті