Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Самостійний контроль якості повітря в приміщенні

Все більша кількість людей у всьому світі приходить до розуміння того, що здоров'я є найвищою цінністю, яку дарує нам Бог, і берегти його необхідно дуже ретельно і бажано змолоду. Якщо ви часто перебуваєте на свіжому повітрі, регулярно піддаєте своє тіло посильним фізичним навантаженням і правильно харчуєтеся - ви вигідно, і зовні і внутрішньо, відрізняєтеся від основної маси людей. Однак більшу частину свого життя ми проводимо в закритому приміщенні, де не завжди складаються сприятливі умови, особливо пов'язані з нормальними показниками вологості і чистоти повітря. У наш час на допомогу в таких ситуаціях приходить спеціальне обладнання, яке може контролювати і підтримувати на належному рівні ці показники автоматично, але не завжди це по кишені звичайному споживачеві. Насправді не так вже й складно зробити, наприклад, саморобний зволожувач, який легко впорається з поставленим завданням і забезпечить приємне проведення часу у вашій квартирі чи в будинку.

Для початку, необхідно придбати або пошукати на дачі пластиковий господарський ящик об'ємом в 10 л, який буде каркасом нашого майбутнього приладу. Також для виготовлення саморобного зволожувача нам знадобиться два старих комп'ютерних кулера, які також не складно роздобути у друзів або придбати нові, але тоді бажано з USB роз'ємами, і блок живлення на 12В, що залишився від старого радіоприймача або іншого пристрою. Отже, приступаємо безпосередньо до самого монтажу, приготувавши кілька шурупів, озброївшись паяльником і гострим ножем. У пластиковому ящику на кожній стороні проробляємо прямокутні отвори з висотою від рівня дна не менше 10 см, в кришці проробляємо отвори під два кулера, натягуємо мідний дріт під даною кришкою з кроком не більше 7 см для бинтового полотна, встановлюємо вентилятори, кріпимо шурупами і приєднуємо в ланцюжку до блоку живлення. Запускаємо в тестовому режимі і якщо все в порядку, - заливаємо чисту воду, попередньо можна маркером вказати рівні через кожні два літри.

Зі зволоженням повітря ми вже розібралися, але не менш важливим є процес його якісного очищення від пилу, шкідливих мікроорганізмів, алергенів та інших летких речовин. Для цих цілей відмінно підійде очищувач повітря, найкращий з великої кількості яких можна знайти за відгуками користувачів. Зазвичай такі пристрої оснащені спеціальними багатошаровими фільтрами. Загальний принцип роботи даних агрегатів, які потребують монтажу, розглянемо нижче.

Домашній підлоговий очищувач повітря, найкращий, працює за стандартною схемою. Катехіновий фільтр знезаражує і затримує тополиний пух, великі частки пилу і шерсть домашніх тварин, біологічний фільтр здатний уловлювати і видаляти віруси, що містяться в повітрі, плазмовий іонізатор заряджає позитивно частинки пилу і квітковий пилок, які потім спрямовуються до спеціального електростатичного фільтра. Також велику роль відіграє електростатичний фільтр видалення пилу, який тримає в облозі більшість частинок в негативно зарядженому фільтрі. Нарешті, титан-апатитовий каталізатор і стример з дезодоруючим каталізатором поглинають і видаляють запахи, бактерії, спори цвілі і віруси.

Звичайно, найбільш важливим показником для комфортного проведення часу є температура в приміщенні, особливо в жаркий літній період. Підтримувати таку приємну температуру допомагає обладнання для охолодження повітряних потоків, але, як і всі, воно не може працювати вічно. Виконувати невеликий ремонт можна і самостійно, якщо у вас є під рукою відповідний інструмент.

Як правило, користувачі намагаються обходитися підручними засобами в подібних ситуаціях, що призводить до неприємних наслідків. Практика показує, що набагато економічніше викликати кваліфікованого майстра зі спеціальним інструментом, ніж вирішувати проблеми з наслідками самостійних ремонтів . Тим більше, що фахівець з сервісного центру не тільки оперативно вирішить дане питання, але і дасть гарантію на проведену роботу.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті