Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Особливості осушувачів повітря Apex.

Як відомо, вологе повітря всередині приміщення негативно позначається на конструктивних металевих, бетонних елементах будівель, електропроводці, волога небезпечна і для будь-яких предметів, матеріалів, продуктів, що знаходяться всередині. Сумний результат підвищеної вологості - покриті цвіллю крупи, спресований цукор, вироби з текстилю та хутра, що прийшли в непридатність вироби з текстилю та хутра, упаковка, що втратила форму і забарвлення. Приміщення з басейнами в особливій категорії ризику, адже випаровування з поверхні води відбувається тут постійно. Яким же чином відновити параметри вологості і безперервно підтримувати їх в оптимальному стані? Осушувач повітря APEX (Тайвань) - це сучасне кліматичне обладнання, призначене для вирішення описаних проблем. Це прості, зручні в застосуванні прилади, виготовлені з урахуванням останніх вимог до подібного роду пристроїв. Їх відрізняє висока надійність і продуктивність за досить прийнятною ціною.

Осушувач повітря APEX за своєю конструкцією використовує конденсаційний метод вилучення вологи з атмосферного повітря. Всередині приладу є компресор, за допомогою якого відбувається охолодження конденсаційної поверхні. На неї, за допомогою вентилятора і попадає зволожене повітря, що відбирається з приміщення. Волога моментально конденсується, в результаті осушене повітря повертається назад в приміщення, тепер його температура на кілька градусів вища тієї, що була на вході.

Утворений конденсат збирається у спеціальну ємність, конструктивно передбачену для нього. Після заповнення, випорожнення здійснюється автоматично, для цього використовується окремий насос.

Осушувач повітря APEX оснащений цифровим дисплеєм, пультом дистанційного керування. Регулювання вологості повітря відбувається від 30 до 90% з похибкою 1%. Агрегат автоматом включається при збільшенні параметра вологості більше, ніж на 3%, досягнувши норми, самостійно відключається. Продуктивність роботи обладнання оптимальна в діапазоні температур 5 - 30 градусів вище нуля.

Використання електронного захисту від частих пусків дозволяє приладу працювати справно і стабільно. Перепадів напруги і випадкового відключення мережі осушувач повітря APEX не боїться, поточні параметри зберігаються і автоматом активуються після включення приладу в мережу.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті