Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Кондиціонери Toshiba

Компанія Toshiba є однією з найвідоміших серед виробників кліматичного обладнання. І така популярність цілком заслужена, адже цією компанією було зареєстровано величезну кількість винаходів та інновацій в даній сфері.

Переваги кондиціонерів Toshiba

Однією з найголовніших переваг, якою володіють кондиціонери Toshiba, є їх хороша робота при низьких температурах. Дана фірма першою стала складати моделі, призначені для Росії та інших північних країн. Так, якщо взимку вдома чи в офісі душно, кондиціонер добре впорається з цим завданням. Крім того, більшість моделей працюють ще й на обігрів. Другий важливий плюс - це оснащення спліт-систем спеціальними фільтрами з іонізатором повітря. І це рішення теж вперше представила світу компанія Toshiba. Крім цього, обладнання має безліч електронних опцій і широкий спектр налаштувань. Навіть бюджетні моделі можуть легко програмуватися, практично у всіх модифікацій є можливість підтримки заданої температури і включення в певний час. Апарати під мікропроцесорним управлінням стали проводитися Toshiba ще в 70-ті роки, а сьогодні їх продукція одна з найдосконаліших у цьому плані. Великим плюсом кондиціонерів цього виробника є і висока потужність.

Надійність Toshiba

Чи надійні кондиціонери Toshiba? Представлена продукція є найдовговічнішою при експлуатації в умовах сильного холоду - в кондиціонерах передбачена можливість відтайки конденсату, трубки, пластик, ізоляція проводів, електродвигун і насос - все захищено від холоду. Кожні два роки експлуатації кондиціонер вимагає заміни фільтру, більше ніякого обслуговування не потрібно. Якщо ж все-таки трапиться так, що апарат зламається, у Toshiba є розвинена мережа сервісних станцій з ремонту та обслуговування кліматичного обладнання в багатьох країнах СНД. Крім того, кондиціонери якщо й ламаються, то зазвичай вимагають заміни 1-2 деталей, не вганяючи власника в дорогі ремонти. Так що будь-яких проблем з експлуатацією апаратів виникнути не повинно. Головна запорука надійності і тривалого терміну служби - це правильний монтаж і дотримання правил експлуатації. Якщо все робити правильно, як рекомендує виробник, то обладнання буде служити нескінченно довго і вимагати тільки заміни фільтру і фреону.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті