Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Кондиціонер Electrolux

Трохи цікавого про компанію Electrolux

1910 рік став початком історії знаменитої Шведської компанії, яка сьогодні є лідером виробництва побутової техніки та електроніки. А все почалося з того, що заповзятливий молодий агент з продажу пилососів в компанії Lux Аксель Веннер-Грен, створив свою компанію Svenska Elektron, що займається продажем пилососів. Однак Аксель запропонував новий на той час спосіб продажів, пропонуючи купувати пилососи в розстрочку, що принесло величезні прибутки. І в 1917 році Аксель зміг купити компанію Elektromekaniska AB, а через рік об'єднати її з компанією Lux. Так з'являється нова компанія під назвою Elektrolux.

Новий холдинг стрімко розвивався, поступово завойовуючи світовий ринок своєю високоякісною побутовою технікою. Серед величезної кількості приладів, компанія розробила і почала випуск кондиціонерів.

Переваги кондиціонерів Electrolux

Кондиціонер Electrolux характеризує висока потужність, низький рівень споживання електрики, гарний дизайн, надійність і довговічність. Звертаючи особливу увагу на дизайн, компанія створила спліт-системи Electrolux із знімною передньою панеллю внутрішнього блоку, що дозволяє споживачам вибирати колірне рішення моделі, виходячи з власних уподобань. Однак передня панель несе не тільки декоративне навантаження, вона піднімається при роботі, чим забезпечує ефективність роботи.

Для кондиціонерів цього бренду характерними рисами є багатофункціональність. Вони працюють на охолодження та обігрів, забезпечуючи вентиляцію, очищення повітря, випаровування конденсату, осушення, а також безшумну роботу і високий рівень енергозбереження.

Не менш цікавий Кондиціонер Electrolux EACS серії Portofino настінного типу, розрахований на охолодження приміщення від 20 квадратних метрів. Дуже добре підходить для житлових квартир, оснащений функцією оптимальної роботи в нічний час, багатоступінчастого очищенням повітря, функцією осушення при підвищеному рівні вологості.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook