Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Який догляд передбачають системи кондиціонування?

Вічний двигун поки не винайшли, вічний кондиціонер - теж. Час від часу все ламається і після енного лагодження таки остаточно приходить в непридатність. Навіть японський чи корейський супер-кондиціонер рано чи пізно відмовиться функціонувати. Тому істотним стає наступний момент: як максимально продовжити час служби кондиціонера? Наведемо головні рекомендації професіоналів, які знають толк в системах кондиціонування і способи поводження з ними.

1. Регулярно перевіряйте фільтр на забрудненість і встигайте вчасно почистити. Надлишкове накопичення бруду призводить до передчасного «старіння» пристрою і, як результат, наближенню «загибелі» кондиціонера - від рук його ж господаря. Промивайте фільтри у воді температури тіла або на декілька градусів нижче - одним словом, звертайтеся з вашим охолоджувачем дбайливо, як з людиною. Для кондиціонерів спліт-системи це робити дуже зручно. Підсумок регулярного очищення - якісна робота, приємна прохолода, прекрасний настрій і радісно, але майже безшумно гуде кондиціонер. Підсумок систематичного забруднення - порушений робочий режим, засмічена пиловими частинками дренажна система, вода, що капаєутворення крижаної пробки або декількох пробок.

2. Збільшуйте кількість фреону до оптимального значення. Холодоагент - то речовина, при відсутності якої кондиціонер працювати просто не буде. Заправляйте прилад за допомогою фреону регулярно, але не переборщуючи: цілком достатньо робити це раз на два роки.

Будь-який кондиціонер схильний давати витік речовини для охолоджування. Пояснити дане явище можна особливістю технологічної схеми монтажних робіт. Навіть самий грамотний фахівець з установки системи кондиціонування не в змозі попередити витік. Найчастіше вона становить близько п'яти-шести відсотків спочатку залитого холодоагенті за 12 місяців.

Техніка з недостатньою кількістю основної речовини працює, м'яко кажучи, набагато гірше. Більше того, брак може вплинути на стан техніки в цілому. Кондиціонер страждає від вашої безвідповідальності, компресор перегрівається, ламається, йде в інший світ - і ви надовго залишаєтеся без рятівної прохолоди. Замінити компресор можна, але коштує це недешево, близько половини вартості всього приладу. Тому переставайте звертати увагу на наш жартівливий тон, а терміново біжіть перевіряти, як там у вашого дорого охолоджувача йдуть справи з фреоном.

Ось два основних моменти. Запам'ятайте і свято дотримуйтеся вимог, кондиціонер у відповідь подарує вам турботу і ... ні, не тепло, а щось набагато бажаніше - прохолоду або ж просто оптимальну температуру. Якщо кондиціонер починає поводитися як мінімум дивно, як максимум - неординарно, терміново вимикайте прилад і дзвоніть в службу сервісної підтримки, що проводила установку пристрою.

І ще одне: якщо навіть при нулі чи мінус трьох градусах вам жарко, кондиціонер не винен. Не слід експлуатувати його при низьких температурах, пожалійте прилад, звиклий лише до жаркого літа або хоча б теплої весни ... на худий кінець, до м'якої осені. Ми, звичайно, жартуємо, але проблеми з приладом можуть виникнути неабиякі, оскільки робота при мінусових температурах виробником не передбачена. Хороші кондиціонери можна придбати тут.

І хай виллються ваші турботи в довго і прекрасно працююче обладнання!

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті