Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ




Читати ще
русский

Тонкощі самостійної заміни радіаторів опалення

Кращим способом модифікації системи обігріву житла визнане встановлення нових приладів опалення, що є процедурою особливого характеру. Багато хто вважає, що починається вона з обзаведення якісними батареями і комплектуючими, насправді біганина по магазинах у пошуках відповідних позицій, організація доставки є лише малою частиною процесу підготовки. Принаймі, для тих, що населяють багатоповерхівки: за законом, всі мешканці квартир, хто задумав змінити опалювальне обладнанняповинні неодмінно узгодити перетворення з обслуговуючою організацією.

Трохи простіше господарям котеджів, вілл, дач. Їм викликати експерта, який визначає, чи не призведе перевлаштування до розбалансування схеми, тільки рекомендується. Адже сучасна нормативна база дозволяє спокійно проводити монтаж опалення в приватному будинку без жодних дозвільних паперів. Однак господарям заміської нерухомості обов'язково доведеться самим подбати про глобальний спуск води, в той час як мешканці величезних комплексів без докорів совісті доручать цю складну операцію представникам тепломережі.

В усьому іншому заміна батарей на будь-якому об'єкті здійснюється за єдиним «сценарієм». Перший етап - демонтаж агрегатів: відкручування гайок, акуратне зняття устаткування з кронштейнів. При сильному ж «закисання» фіксуючих елементів прилади краще зрізати газозваркою чи болгаркою. Наступний крок: закріплення труб. За діючими правиламивстановленню сталевих радіаторів повинне передувати намотування льону по ходу різьби труби, монтаж чавунних, алюмінієвих батарей - герметизацією тефлоновою стрічкою. Далі не зашкодить переконатися в міцності існуючих настінних кріплень, посилити їх при необхідності цементним розчином, дюбелями. Щоб тепловіддача була якісною, навішувати агрегати необхідно на відстані в 12 см від підлоги, 3-5 см від стіни.

Спосіб підключення залежить від характеристик основної лінії. У квартирах, де обігрів йде за однотрубною схемою, застосовуються три технології: бічна (головна труба вводиться в верхній патрубок, що відводить - в нижній), діагональна (принцип той же, тільки використовуються патрубки, що знаходяться з різних сторін радіатора) або нижня (труби пускаються уздовж плінтуса). Система обігріву приватних будинків являє собою незалежну модель, що дозволяє використовувати паралельну методику, яка передбачає подачу гарячої води за допомогою однієї труби через верхній патрубок, відведення охолодженої рідини у другу трубу, з'єднану з нижнім патрубком. Завершальні дії: встановлення термоклапана, вентиля, крана, заглушки, затягування гайок, пробний пуск.

copywrighting 2011-2023    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ    airМАРКЕТ        Контакт    Клімат в домі на FB twitter facebook