Комплексні рішення Вашого комфорту контакти
клімат в доміКЛІМАТ в ДОМІ
ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ

„итати ще
RU 

Співпраця німецьких компаній «GIZ» і «Bosch Thermotechnik» в Криму у спільному проекті з розвитку геліосистем.

На Кримському півострові починаючи з вересня 2012 року компанія «Bosch Thermotechnik» та GIZ (товариство міжнародного співробітництва в Україні) започаткували спільний проект з розвитку геліосистем.
Головною метою проекту являється популяризація та впровадження нових технологій використання сонячної енергії з залученням фахівців АР Крим, а також розвиток ринку геліотермічних систем в цьому регіоні.
В межах даного проекту заплановано створення відповідних інформаційних матеріалів, проведення ряд інфосесій, призначених різним цільовим групам. Для більш ефективної реалізації вищевказаних цілей передбачена реалізація геліосістем (для 2-х об'єктів) на пілотному проекті з доступом і демонстрацією цих об'єктів протягом 2-х років, їх моніторингом впродовж цього часу. Власник пілотного проекту отримає спеціальні комерційні умови на монтажні роботи і на обладнання геліосистеми марки Bosch чи Buderus.
Спеціалісти «Bosch Thermotechnik» здійснюватимуть авторський нагляд і надаватимуть консультації, при цьому результати роботи встановленої геліотермічної установки публікуватимуться в засобах масової інформації і будуть використовуватись під час інфосесії.
GIZ є державним агентством Федеративної Республіки Німеччини, основним завданням діяльності якого є розвиток міжнародного співробітництва, забезпечення сталого екологічного, економічного, соціального та політичного розвитку у світі.
Концерн «Bosch Thermotechnik» представляє в Україні дві торгових марки - BOSCH та BUDERUS, добре відомих у світі своїм обладнанням, в тому числі, і в області опалювальної техніки. «Bosch Thermotechnik» є ведучим європейським постачальником у сфері інноваційних технологій.

за матеріалами сайту BUDERUS від 29 вересня 2012р.

    Нормативи
    Література
    Довідка
    Контакт

    © 2011-2026  
Вентиляція
Кондиціювання
Опалення

airМАРКЕТ

Клімат в домі на FB   facebook   X