Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Вибір кондиціонера для офісу.

Літня спека на роботі діє гнітюче. Неможливо сконцентруватися на завданні, відчувається втома і виникає бажання швидше покинути задушливий офіс. Погодьтеся, не найкраща атмосфера для працівника. Саме тому варто мінімізувати такі незручності і встановити в офісі якісний кондиціонер. Але при цьому слід враховувати, що ринок цієї продукції сьогодні широкий, а значить потрібно уважно підходити до питання вибору кліматичного устаткування.

Незважаючи на те, що кондиціонери вже давно і досить непогано стандартизовані, немає оптимального виду цієї системи для офісу. Суть в тому, що правильний вибір можна зробити, тільки враховуючи всі чинники: кількість людей, особливості самого приміщення, кількість теплових приладів і інших нюансів.

Як правило, для створення комфортних умов на робочому місці застосовують стандартні спліт-системи настінного типу. Вважається, що саме цей тип обладнання є універсальним, але, як виявилося, не завжди оптимальним. Якщо в приміщенні перебуває велика кількість джерел тепла, то спліт-система може не впоратися з обігрівом великих приміщень.

На думку фахівців, спліт-система прекрасно підходить для роботи в невеликих кабінетах. Однак для просторих офісів краще вибрати мультиспліт-систему кондиціонування, що складається з одного блоку зовнішнього і декількох внутрішніх. Основний блок мультиспліт-системи відрізняється великою потужністю, завдяки чому без особливих зусиль справляється з подачею охолодженого повітря внутрішнім блокам.

Спочатку недоліком цих систем була неможливість контролю повітря в різних кімнатах, але сьогодні проблема ця знайшла рішення за рахунок використання електронного «інтелекту» кондиціонера. Основний недолік мультиспліт-системи - її висока вартість. Ціна на систему, яка складається, наприкладз 7-ми внутрішніх блоків може бути навіть вище сумарної вартості 7 звичаних спліт-систем.

Крім цих варіантів обладнання для офісу існує ще один альтернативний варіант - кондиціонер промислового типу. Це кліматичне обладнання відрізняється невеликою вартістю і високою довговічністю. Крім усього іншого, блоки цього виду кондиціонерів можуть знаходитися на більшій відстані один від одного - до 30-50 м. Якщо для вас вибір кондиціонера - завдання справді важке, тоді краще попросити допомоги у фахівця, який допоможе з вибором техніки та її установкою. Щоб кондиціонер прослужив вам довго, варто періодично перевіряти його працездатність, проводити сервісні роботи.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті