Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Види кондиціонерів.

Кондиціонери розрізняються способами встановлення і функціональними можливостями, тому підрозділяються між собою на різні види. Ось основні з них.

Мобільні системи.
Відрізняються малими розмірами, потужність їх невелика, для великих приміщень вони неефективні. Мобільнний кондиціонер являє собою моноблок з можливістю переміщатись по приміщенню. Його не потрібно монтувати, достатньо лише вивести трубку з гарячим повітрям назовні. Сервіс кондиціонерів цього типу полягає в заміні фільтрів внутрішнього блоку і діагностиці холодильного контуру.

Підлогово-стельові системи.
Монтаж їхніх внутрішніх блоків здійснюється вертикально безпосередньо на стіні над підлогою або горизонтально на стелі, а використовують їх як правило в тих випадках, коли інші системи (канальні чи касетні) встановити не виходить, а настінні є замалими для данного приміщення. Внутрішні блоки мають прямокутну форму. Обслуговування кондиціонера такого типу максимально полегшене, оскільки доступ до нього є з усіх боків.

Канальні системи.
Встановлення внутрішніх блоків кондиціонерів такого типу відрізняється від усіх інших, так як встановлюються вони в підшивній стелі і потребують обвязки повітропроводами для розподілення повітря по приміщеннях. Канальний кондиціонер не псує інтер'єр, видно тільки решітки. Застосовують такі системи і в квартирах, і в офісах, і у великих промислових цехах.

Касетні системи.
Встановлюються зазвичай в підвісні стелі таким чином, що зовні видно тільки панельтак звану касету, від якої і пішла назва таких кондиціонерів. Вони мають роздачу повітря на чотири сторонни під стелею і знаходять широке застосування у великих приміщеннях, торговельних павільйонах, салонах і т.п.

Настінні системи.
Настінні кондиціонери є найпоширенішими, вони є відносно невеликі за габаритами, і зазвичай використовуються у житлових приміщеннях і офісах.

Віконні системи.
Віконні кондиціонери виконані у вигляді одного блоку і встановлюються в отворі вікна, виконаному спеціально для нього. Всі деталі встановлені усередині корпусу, спеціальних знань від споживача не потрібно, достатньо лише включити його в мережу.

Колонні системи.
Ці системи виконані у вигляді шафи, тому їх називають ще шафові, встановлюють зазвичай у великих залах і холах, де немає можливості або недоцільно використовувати інші види кондиціонерів, мають відмінний дизайн корпусу, щоб відповідати інтер'єру приміщення. Потік повітря від них досить потужний.

Мульти – спліт системи. У цих систем один зовнішній блок використовується для декількох внутрішніх блоків, що дозволяє використовувати їх для кондиціонування декількох приміщень, розташованих по сусідству.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті