Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Сервісне обслуговування кондиціонерів.

Власник будь-якого обладнання хоче, щоб його техніка працювала якнайдовше, якісно і безперебійно. Для цього слід пам'ятати про своєчасний догляд, якого потребує будь-який пристрій. Кондиціонери повітря є високотехнологічним і якісним обладнанням, при правильному обслуговуванні вони будуть мати і тривалий термін експлуатації. В іншому випадку, яким би гарним не було куплене Вами обладнання, воно не пропрацює довго. У вентилятори як зовнішнього, так і внутрішнього блоку кондиціонера разом з повітрям потрапляють пилові частинки. Без належного очищення поступово засмітяться теплообмінники, дренажні отвори та повітряні фільтри. Забруднюється конденсатор, зменшується тепловіддача, і як наслідок збільшується навантаження на компресор, він швидко приходить в неробочий стан.

Якщо навіть кондиціонер не перестає працювати, то його продуктивність, безумовно, знижується. Причиною цьому є той факт, що пил є гарним теплоізолятором, приміщення не отримує достатню норму охолодження.

Причини поломки можуть бути різні, в тому числі заводський брак і неправильний монтаж устаткування. У подібних випадках техніка може ремонтуватися за наданою гарантією. Однак за законом «Про захист прав споживачів» на несправне через неправильну експлуатацію обладнання безкоштовний ремонт не поширюється. Так, до гарантійного обслуговування не належать профілактичні роботи - очищення фільтрів, дренажів, теплообмінників. При купівлі кліматичного обладнання слід ретельно прояснити всі питання щодо технічного та гарантійного обслуговування, ремонту: на який термін поширюється гарантія і що вона в себе включає, хто надає послуги ремонту у разі потреби, потрібно перевірити, чи правильно оформлені документи.

Всі форми технічного догляду повинні виконувати фахівці сервісних центрів, за виключенням, мабуть, очищення фільтрів внутрішнього блоку від накопиченого пилу. Обслуговування має проводитися не рідше 2 разів на рік: зазвичай це відбувається в міжсезоння (перед початком максимального використання кондиціонерів, тобто навесні, і по закінченні спекотного періоду, тобто восени). До сервісного обслуговування зазвичай відносять проведення очищення основних систем кондиціонера. У зовнішньому блоці очищають теплообмінник, вентилятор, а також зовнішній корпус. Крім того у разі потреби майстри проводять дозаправку системи холодоагентом. Догляд за внутрішнім блоком являє собою чистку фільтрів, вентилятора і теплообмінника, дренажної системи, а також зовнішньої панелі. На обох блоках проводять контроль і діагностику всіх електричних приладів.

Головне, вчасно і регулярно проводити сервісне обслуговування, тоді Ваше обладнання ніколи не підведе Вас.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті