Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Переваги встановлення фанкойлів.

Сьогодні ситуація з кліматом абсолютно непередбачувана. Там, де раніше не мали поняття про холод, випадає сніг, і навпаки, де про тривале тепло можна було тільки мріяти, можлива небувала спека. Ми вже потихеньку звикаємо до аномальних явищ в природі, поняття глобальне потепління щільно увійшло в наше повсякденне життя. І вже не так важливо, чим викликане це явище, важливо знайти найбільш оптимальний спосіб зменшення його впливу на наше самопочуття, здоров'я і відповідно, працездатність.

Способів боротьби зі спекою в різних закладах, будинках і офісах є багато. Якщо дозволяють кошти, то не варто зупинятися на старих методах типу, зашторювання вікон, розбризкування води, - сучасні технології і техніка дозволяють більш ефективно і комфортно боротися зі спекою. Кондиціонери вже давно стали звичним предметом в багатьох місцях. Велика кількість хаотично розміщених зовнішніх блоків кондиціонерів на фасадах міських будівель іноді навіть починає дратувати.

Звичайно ж, у більшості випадків від цього нікуди не дітися, адже кожен має право на гідні комфортні умови відпочинку і роботи. Але крім кондиціонерів, сьогодні існує багато іншої техніки, що дозволяє ефективно боротися з високою температурою в приміщенні. Саме таким і є устаткування системи чиллер - фанкойли.

Чиллер, тобто холодильна машина, охолоджує рідину і за допомогою гідровузла подає її по трубах на фанкойли, розміщені безпосередньо в тих приміщеннях, де необхідно проводити охолодження. Фанкойли являють собою теплообмінник з вентилятором і піддоном для конденсату і управляються кожен окремо за допомогою регулювання швидкості вентилятора, або кількості рідини, що проходить через теплообмінник.

Особливо зручні такі системи для великих офісних чи готельних комплексів. Фанкойли як і внутрішні блоки кондиціонерів, бувають різної потужності і типів: настінний, канальний, касетний, підлоговий, стельовий. Тому в кожному з приміщень можна встановити саме той, який найбільш підходить за площею, конструкцією стелі або за дизайном. Головне, щоб холодильна потужність чиллера була не меншою сумарної потужності всіх фанкойлів охолоджуваної будівлі.

Крім цього, за допомогою фанкойлів можна проводити і опалення приміщень, переключивши чиллер в режим теплового насоса або підключивши до фанкойлів контур котла.

Сьогодні купити фанкойли не є великою проблемою, адже асортимент, виробники і ціни надзвичайно різноманітні і можуть задовольнити замовника з будь-якими смаками і можливостями.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті