Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Трохи про кондиціонери

Завжди буває несприятлива погода, взимку - лютий мороз, а влітку - спекотна спека. Але на дворі 21 століття і, слава Богу, в цей вік не без комфорту, так як вже винайдені кондиціонери. Вони не тільки охолоджують повітря, але й підігрівають його, що допомагає жити людині більш комфортно. А що робити, якщо в квартирі дуже вологе повітря і у Вас його непереносимість, тут теж є рішення завдяки інженерам, які розробляють все більш досконалі моделі кондиціонерів. Вони створили функцію осушення повітря, тепер наше життя в негоду, принаймні, вдома набагато більш комфортніше.

Існує безліч моделей пристроїв для підтримання оптимальних кліматичних умов в квартирах: настінні спліт-системи, канальні, касетні, колонні, напольно-стельові, мульти-спліт системи, інверторні і "on-off", із зимовим комплектом, з підмішуванням свіжого повітря, з функціями осушення, іонізації.

Окремо хочеться розповісти про найбільш поширений вид кондиціонерів - спліт-системи.

Складається спліт-система з зовнішнього і внутрішнього блоків, пов'язаних між собою трасою фреонопровода. Розрізняються спліт-системи за типом виконання внутрішніх блоків. "Батьком" всіх сучасних спліт-систем вважається перший кімнатний кондиціонер, випущений компанією General Electric в 1929 році. Оскільки в якості холодоагенту в цьому пристрої використовувався аміак, пари якого небезпечні для здоров'я людини, компресор і конденсатор були виставлені на вулицю. Таким чином по своїй суті цей апарат був справжньою спліт-системою. Однак, починаючи з 1931 року, (у цей час був синтезований безпечний для людини фреон), конструктори з'єднали всі вузли та агрегати пристрою в одному корпусі. Ось таким чином і з'явилися перші віконні кондиціонери. Але віконні кондиціонери можуть встановлюватися тільки у вікнах, внутрішні блоки ж спліт-систем там, де найбільш зручно покупцеві.

Творець кліматичного пристрою спочатку зовсім і не думав про зручності людства при його створенні. У 1902 році американський винахідник Керріер Вілліс спроектував промисловий холодильний апарат для друкарні в Нью-Йорку, і даний агрегат було призначено в першу чергу для боротьби з вологістю, що сильно погіршувала якість друку. Якщо раніше кондиціонери були предметом розкоші, то зараз вони встановлюються усюди, - у квартирах, офісах, будинках у всіх куточках світу. Через багато років купити кондиціонер тепер може кожен охочий.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті