Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Монтаж вентиляції та кондиціювання в офісних приміщеннях

Наскільки здається парадоксальним, у багатьох офісах кліматичні системи є предметом розкоші. Високі температури не найсерйозніша проблема, яка властива нашому клімату, тому про неї згадують лише коли вона настає. З іншого боку, співробітники розморені духотою навряд чи будуть приносити ефективний дохід Вашої компанії. Сьогодні кліматичні системи пропонують десятки, якщо не сотні реалізаторів і виробників, причому кожний з них пропонує широкий асортиментний ряд моделей. Плануючи провести монтаж вентиляції і кондиціонування офісного приміщення, можна просто загубитись в пропонованому ринком розмаїтті.

Якщо розглядати побутові кондиціонери, то їх можна розділити на два великі класи:

• Моноблоки (мобільні, віконні), що складаються з одного блоку

• Спліт-системи (настінні, канальні, касетні і т.д.), що складаються з двох і більше блоків.

Найбільшу популярність отримали саме спліт-системи, робочий блок яких монтується за межами приміщення, а в кімнаті тільки присутня настінна акуратна панель. Якщо порівнювати спліт-системи і віконні кондиціонери, то останні володіють чи не єдиним великим достоїнством - низькою ціною, яка приблизно в два-три рази нижче. Втім, подібні системи відрізняються і великою кількістю недоліків. До них, наприклад відноситься те, що всі вузли та агрегати зібрані в одному корпусу і в процесі роботи виникають досить сильні шуми.

Крім того, коли проводиться монтаж вентиляції і кондиціонування у віконний отвір, значно зменшується загальна площа скління, а значить, зменшується рівень освітлення офісного приміщення. Також необхідно врахувати, що в приміщеннях неправильної форми дані системи малоефективні.

Найбільш поширеними і доступними за вартістю є кліматичні системи настінного виконання. Монтаж обладнання вентиляції та кондиціювання, що відносяться до даних кліматичних систем, дозволяє контролювати температуру в приміщеннях площею до п'ятдесяти квадратних метрів. Тобто, якщо площа Вашого офісу невелика, дане рішення є оптимальним.

Дуже важливим моментом є те, що вибір і встановлення системи повинні проводити виключно фахівці, які грамотно оцінять всі характеристики приміщення і виберуть найбільш оптимальне рішення, яке до того ж буде найменш енергоємним і витратним.

Літо у великих (і не дуже) містах супроводжується ще однією проблемою наявністю пилу, вихлопних газів і пуху. Щоб забезпечити очищення повітря від подібного сміття в кліматичних системах зазвичай передбачені фільтри, які не тільки захищають від негативного впливу зважених часток , що знаходяться в офісі, але і оберігають від засмічення техніку. Термін служби подібних фільтрів складає від півроку до двох років, після чого вони вимагаю заміни. До мінусів слід віднести те, що застосування фільтрів відбивається на продуктивності кліматичної системи. Втім, на комфорті своїх співробітників економити не варто, адже доходи Вашої компанії безпосередньо пов'язані з їх самопочуттям.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті