Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Де встановити кондиціонер в квартирі

У міській квартирі сьогодні кондиціонер, швидше правило, ніж виняток. Проводити літо у задушливій квартирі без цього джерела прохолоди практично неможливо. Кондиціонери знаходяться скрізь: у дитячій, спальні, великий кімнаті і навіть на кухні. Але, яке саме місце встановлення буде найоптимальнішим для цієї кліматичної техніки?

Головним критерієм при встановленні кондиціонера в спальні повинен бути рівень шуму, що він виділяє. Також необхідно, щоб була функція нічного режиму роботи - повне поєднання автоматично регульованої температури і безшумність дає можливість спати в комфорті. Цим відрізняються інверторні кондиціонери, що володіють даними функціями.

Кондиціонер в спальні необхідно встановлювати таким чином, щоб охолоджене повітря не потрапляло на спальне місце. Якщо спальня невелика, і потік повітря все одно потрапляє на ліжко, то тоді встановіть підлогово-стельовий блок, а не настінний. За допомогою універсального блоку можна направити повітря по стінах кімнати.

При встановленні блоку кондиціонера в дитячій кімнаті необхідно дотримуватися такого правила: охолоджене повітря не повинно потрапляти в зону ліжка, а також місце, де грається дитина. Не допускайте граничної потужності роботи вентилятора, кондиціонер повинен працювати на зниженому режимі, а повітря - плавно розходитися по дитячій кімнаті.

При встановленні кондиціонера у вітальні у вас з'являється можливість обіграти його як деталь інтер'єру. Купивши модель з репродукцією якої-небудь картини, можна встановити блок на видному місці - мало хто відразу зрозуміє, що перед ними кондиціонер. Якщо вітальня велика, і при цьому змонтована підвісна стеля, то найбільш вдалим варіантом може бути канальний чи касетний кондиціонер.

Вибираючи кондиціонер для кухні, треба вибирати кондиціонер саме "для кухні". У таких моделях корпус внутрішнього блоку виготовляється із сталі, нержавіючої або покритої спеціальним складом, а всі вузли та агрегати пристрою захищені спеціальними фільтрами.

Не можна встановлювати кондиціонер безпосередньо над кухонною плитою, він не зможе замінити витяжку, чи недалеко від неї. Для цієї мети користуйтеся відповідним приладом. Плита, будучи тепловиділяючим приладом, значно скорочує термін експлуатації кондиціонера і значно зменшує ефективність його роботи.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті