Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Як вибрати кондиціонер для квартири?

Перш ніж вибирати кондиціонер для квартири, слід визначитися з такими питаннями як бюджет, площа приміщення, необхідні функції кондиціонера та місце встановлення.

Бюджет є чи не найголовнішим чинником при виборі. Якщо ви плануєте витратити мінімум грошей, то непоганим варіантом буде віконний моноблок, який можна встановити в стіну або віконний проєм, але також не варто забувати про вартість пробивання стіни чи заміни вікна.

Зараз віконні кондиціонери потихеньку відходять у минуле, але на ринку все-таки є моделі від таких добре відомих виробників як Panasonic і LG. Краще всього купити спліт- чи мультиспліт систему.

Залежно від площі приміщення треба підібрати потужність кондиціонера. Для найбільш поширеного настінного типу можна зробити такий розрахунок: на 10 квадратних метрів площі потрібен 1 кіловат потужності. Наприклад, для приміщення площею 20 квадратних метрів буде потрібно модель з потужністю 2 кВт. Такий підхід не дуже точний, але для самостійного визначення необхідної потужності цілком підійде.

Поверхня, на яку належить встановлювати внутрішній блок кондиціонера повинна бути гладкою і міцною. Слід вибирати таке місце для встановлення, щоб можна було підвести кабель живлення і з'єднуючий трубопровід.

Щоб робота датчиків температури була правильною, пристрій треба встановлювати якомога далі від джерел тепла.

Вибравши місце для встановлення, можна підібрати внутрішній блок спліт-системи, який може бути настінним, підлоговим, стельовим чи універсальним. Якщо планування квартири дозволить застосовувати мультиспліт-систему (кондиціонер, який має один зовнішній блок і два внутрішніх), то тоді можна підібрати внутрішній блок для кожної кімнати окремо.

Внутрішній блок треба встановлювати на відстані 5-6 метрів від зовнішнього блоку, що дозволить заощадити на монтажі як по витраченому часу, так і за витраченим фінансів. Також мінімальна відстань від випарника до компресора сприяє продовженню терміну служби кондиціонера і підвищує працездатність.

Серед функцій кондиціонерів можна відзначити те, що вони можуть не тільки охолоджувати повітря, але і очищати і осушувати. Також серед функцій можна відзначити режим сну, внутрішній таймер, вентиляції. Тому спочатку слід замислитися, чи потрібні вам такі функції? Кожна функція буде робити пристрій трохи дорожчим.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті