Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Як користуватися мобільним кондиціонером

Кондиціонер мобільний Electrolux EACM-14 EZ / N3 серії ECO Сучасні системи для кондиціонування мають ряд безперечних переваг перед традиційними виносними спліт системами. По-перше, вони не займають багато місця, і тому можуть використовуватися в приміщеннях невеликої площі. По-друге, їх монтаж не вимагає наявності у вас спеціальних знань і навичок. По-третє, вам не треба переплачувати додаткові фінансові кошти за встановлення пристрою. По-четверте, вони ідеальним чином підходять для тих людей, хто постійно перебуває в роз'їздах, і змушений часто міняти місце свого проживання.

За своїм функціональним набору представлені прилади мало в чому поступаються великим спліт системам. До того ж, якщо ви проживаєте на верхньому поверсі багатоповерхового будинку, де просто немає можливості установки на фасаді будівлі виносного пристрою, то виріб, який підійде вам ідеальним чином - це мобільний кондиціонер. У Москві його можна придбати як в мережах роздрібної торгівлі, наприклад, у магазині побутової або кліматичної техніки, так і за допомогою замовлення через інтернет магазин.

Сучасні підлогові кондиціонери для зручності користування та регулювання необхідного температурного режиму оснащуються пультом дистанційного керування, такий прилад можна порекомендувати людям, які потребують не тільки в комфортній обстановці, а й сприятливому температурному режимі для роботи і відпочинку, а також створенні потрібного мікроклімату в приміщенні.

Одне з найбільш затребуваних і популярних підлогових пристроїв - кондиціонер Electrolux EACM-14. Він ідеально впишеться в приміщення будь-якої конфігурації і з будь-яким типом обробки, завдяки своєму сучасному і стильному дизайну. Варто пам'ятати про те, що працездатність і самопочуття людини багато в чому залежить від погоди - під час холодів високий ризик появи простудних захворювань, від сильної спеки і духоти може почати боліти голова, а підвищена вологість є причиною шкірних захворювань і патологій дихальних шляхів. Сучасні опалювальні системи, а також пристрої для зволоження і кондиціонування повітря допомагають впоратися з усіма цими напастями.

Представлений кондиціонер ідеально підійде для установки в приміщенні невеликої площі, достатньо буде просто увіткнути його в розетку - і прилад почне працювати. При цьому він повинен відстояти від стіни на відстані не менше ніж в півметра. Експлуатація пристроїв не потребує від вас спеціальних знань і навичок, все досить легко і просто.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті