Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Для чого потрібен очищувач повітря.

Сучасні дослідження екологів свідчать про те, що рівень забруднення повітря збільшується з кожним днем. Дана проблема особливо актуальна у великих містах, де багато автотранспорту і постійно працюють промислові підприємства та заводи.

Так як більшість людей велику частину свого часу проводить вдома, то чисте повітря в будинку сьогодні вважається справжньою розкішшю. Тому варто подумати про встановлення очищувача повітря. З вулиці в житлове приміщення потрапляють такі шкідливі речовини як чадний газ, двоокис азоту, формальдегід, тютюновий дим.

Забруднене повітря призводить до загострення хронічних захворювань, частих головних болів, особливо гостро брак чистого кисню відчувають люди, що хворіють на астму. Вирішити проблему забрудненого повітря в житлових приміщеннях можна за допомогою побутового очищувача повітря.

Очищувач повітря - це прилад, робота якого спрямована на очищення повітря від шкідливих домішок. Принцип роботи такого очищувача повітря грунтується на системі фільтрів, крізь які проходить повітря. Залежно від класу очищувача, він може утримувати тільки механічні забруднення, наприклад, пил і шерсть тварин, або володіти більш потужною системою очищення і знищувати неприємні запахи, пилок рослин, тютюновий дим.

Очищувач повітря для будинку має не дуже великі габарити, помістити його в квартирі можна де-завгодно, на свій розсуд. Багато моделей можна прикріплювати до стіни, що робить даний варіант більш зручним і компактним. Фільтри в очищувачах повітря змінні, частота заміни залежить від типу фільтра. На сучасному ринку поширені три основних види фільтрів для побутових очисників повітря: HEPA-фільтри на основі скловолокна, електростатистичні і фотокаталітичні фільтри. Найбільш ефективними є саме фотокаталітичні фільтри, які знищують шкідливі речовини за допомогою ультрафіолетового випромінювання.

Особливий вид очищувачів повітря для будинку - це, так звані, мийки повітря. У конструкції таких очисників наявність фільтрів не передбачено, а елементом, що фільтрує виступає звичайна вода. Зазвичай мийки повітря додатково є і зволожувачами, що особливо важливо в зимовий час, тому що обігрів приміщень взимку значно сушить повітря, а в сухому середовищі хвороботворні бактерії розмножуються швидше. Для повного знищення шкідливих бактерій у повітрі додатково можна використовувати бактерицидну лампу.

Очищувачі повітря - незамінна річ для тих, хто піклуватися про своє здоров'я. Ці прилади допомагають встановити в будинку оптимальний мікроклімат, позитивно впливають на здоров'я всіх його мешканців.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті