Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Система фанкойл-чиллер, побутова і промислова вентиляція, – сьогодні це без проблем.

Встановлення за схемою фанкойл - чиллер або мультизональні системи VRV, прецизійний кондиціонер чи традиційна спліт-система, вентиляційна установка чи теплова завіса - в нашому асортименті ви знайдете абсолютно все для створення і підтримки оптимальних параметрів повітряного середовища в приміщенні.

На сьогодні існує багато компаній та експертів у сфері кліматизації житлових, комерційних, виробничих будівель. Будучи дилером найбільших світових виробників кліматичного обладнання, вони раз за разом знаходять для кожного з своїх замовників ідеальні рішення. Сучасна техніка сьогодні охолоджує, нагріває, зволожує, осушує, очищає, оновлює повітря, роблячи атмосферу приміщення комфортною для людей і сприятливою для процесів, що протікають в ньому. Кліматичні системи вентиляції та кондиціонування працюють не тільки в будинках, ресторанах, готелях, але і на професійних кухнях, а також в медичних установах, лабораторіях, на виробництвах, оснащених високоточною технікою – там, де допустиме коливання температури становить 1 градус.

І завдяки широті асортименту кліматичної технікита величезному досвіду, фахівці підберуть для кожного випадку ідеальний варіант оснащення. Ви - власник ресторану і у вас є виробничі приміщення? На професійній кухні не обійтися без установки припливно-витяжної вентиляції, адже жар, вуглекислота і масляна суспензія, які насичують повітря, не просто створюють некомфортну атмосферу для співробітників, але і погіршують санітарну обстановку, а також можуть пошкодити якості страв.

Ви займаєтеся оснащенням музею або залу рідкісного фонду бібліотеки? Тендітні історичні цінності вельми капризні і вимогливі до якості навколишнього середовища. Тоді вам треба подумати про придбання високоточного прецизійного кондиціонера, який створить необхідний мікроклімат і буде підтримувати його без змін.

Ви плануєте встановлення кліматичної системи в офісний простір, розміщений в історичній будівлі? Тоді система чиллер-фанкойл - це саме те, що вам потрібно! Один зовнішній блок (чиллер) може обслуговувати велику кількість внутрішніх, і завдяки своїй компактності не зашкодить зовнішньому вигляду фасаду.

А внутрішні блоки (фанкойли), доповнять сучасний інтер'єр і не зашкодять стилізованому, адже їх можна сховати під підвісною стелею або в фальшстіну, відкриваючи огляду тільки повітрозабірні решітки. Звертайтеся до нас – сучасна побутова і промислова вентиляція та кондиціювання - це просто, надійно і економічно!

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті