Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русскийenpolski

Основні моменти монтажу душової кабіни своїми руками

Виробники пропонують покупцям безліч моделей душових кабін. Зважившись самостійно встановити цей корисний пристрій у ванній кімнаті, потрібно перш за все уважно ознайомитися з інструкцією.

В інтернеті знайдеться безліч порад, але є деякі загальні принципи, яких важливо дотримуватися незалежно від моделі приладу. Найчастіше душова кабіна встановлюється замість громіздкої ванни, тому отримувати дозволи не потрібно.

Комплектація та інструменти

Найпопулярнішими є кутові моделі, конструкція яких дуже схожа у різних виробників. Вони складаються з: даху, піддону, задньої і бічних стінок, вертикальних стійок, екрану та дверей. При покупці переконайтеся, що всі комплектуючі деталі на місці, на склі відсутні сколи та тріщини. Якщо виявлений некомплект - вимагайте замінити пристрій або доукомплектувати його.

Вам знадобляться: викрутки, рівень, будівельний пістолет, розвідний ключ, дриль, герметик, ущільнювач, гнучкі шланги. Крім того варто запастися: гострим ножем, саморізами, рукавичками, шайбами ??і гайками.

Етапи складання

Для більш точного розуміння процесу, роботу варто розділити на два етапи: попередній та чистовий. На першому етапі ви збираєте кабіну в одній з кімнат, щоб переконатися в комплектності пристрої, вчасно замінити браковані деталі (якщо є), потренуватися перед роботою.

Основна дія другого етапу - монтаж піддону душової кабіни. До того, як ви почнете його встановлювати, підключіть до каналізаційного отвору нові гнучкі шланги. Підключіть подачу води, залишивши у труб деякий запас. Потім поставте його на ніжки і вирівняйте по висоті регулювальними гвинтами. Постійно перевіряйте результат рівнем. Підключіть злив та переконайтеся у відсутності протікання, наливши у піддон трохи води і уважно спостерігаючи за зливом.

Після цього встановіть панелі для скляного огородження і направляючі. Верхня - ширша, нижня - вузька з фігурними вирізами. Змастіть стики герметиком і вставте скло. Прикрутіть до піддону бічні панелі та переконайтеся, що електроприлади кабінки працюють.

Залиште пристрій на деякий час для повного висихання герметику. Потім закріпіть ролики, вставте ущільнювачі, встановіть дверцята і відрегулюйте їх. В останню чергу встановлюється дах приладу і внутрішні елементи, такі як ручки, дзеркала, полички і т.п.

Після закінчення складання ще раз дуже уважно перевірте всі кріплення і з'єднання. Переконайтеся в правильній роботі каналізації. Перевірте герметичність пристрою. Походіть по піддону: якщо він скрипить або тріщить - швидше за все, ви неправильно виставили висоту ніжок.

Гарантією безпечного користування кабінкою стане наявність спеціального автоматичного вимикача електроживлення або диференціального автомата. Обов'язково виконайте заземлення приладу. Електричну розетку підбирайте у волого- та пилозахисному корпусі, прихованого типу з індексом IP 44.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook