ChernigivIrpin'KyivMalynMariupol'Kharkiv

Там, где приходит "русский мир" уже не до комфорта --Where the "Russian world" comes, it's no longer up to comfort--Там, де приходить "руський мір" вже не до комфорту

Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ




Читати ще
русский

Буріння та облаштування свердловини на пісок

З проблемами водопостачання своїх заміських будинків, котеджів і дачних селищ часто стикаються їх жителі. Дане питання особливо гостро стоїть на порядку денному в літню пору року, коли люди поливають свої городи, наповнюють басейни, миють автомобілі і т.д. Навіть якщо якась водопровідна система в селищі і присутня, то вона не задовольняє всіх потреб населення. З цієї причини люди замислюються про те, яким же все-таки чином вирішити питання, пов'язане з водопостачанням власного будинку.

Найбільш простим і дешевим варіантом може стати свердловина на пісок. Дана інженерна система здатна забезпечити водою один або декілька будинків. В даному випадку багато залежить від водоносного пласта, який розташовується у вашому регіоні. Що стосується України, то тут грунтові води є у великих обсягах. Українці у більшості регіонах, за винятком деяких південних степових областей та Полісся, де грунтові води навпакифактично на поверхні, не страждають від нестачі цієї цінної рідини, користуючись власними колодязями.

Варто відзначити, що буріння свердловин на воду у різних регіонах має свої відмінні риси. Наприклад, на пісчаних грунтах водоносні пласти залягають відносно близько від поверхні землі (приблизно в 10-25 метрах). За рахунок цієї обставини послуги бурильної компанії обходяться достатньо недорого. Тобто чим глибше потрібно бурити, тим вища собівартість інженерної споруди.

Зверніть свою увагу і на те, що колодязь не слід будувати в тих місцях, в безпосередній близькості від яких розташовані промислові підприємства, очисні споруди, хімічні заводи і т.д. Справа в тому, що грунтові води, в буквальному сенсі цього слова, вбирають в себе не тільки отрутохімікати і важкі метали, але і розчинені у воді добрива, нечистоти і т.д. Тому бурити свердловину слід тільки в екологічно чистих регіонах.

Отже, після буріння колодязя необхідно подумати і про монтаж системи водопостачання. Для цього вам доведеться придбати хороший погружний насос і труби для організації трубопроводу. По ньому, власне, і буде надходити вода в ваш будинок або житло сусідів. При цьому не варто забувати про монтаж системи каналізації, щоб забезпечити відведення відпрацьованої води. З усіх питань найкраще звертатися до фахівців, які володіють відповідним досвідом і навичками. Однак, при великому бажанні все це можна організувати і самостійно.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті