Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Облаштування ванної кімнати: секрети і рекомендації

Для ванної кімнати характерний свій специфічний мікроклімат, від якого залежать функціональні особливості і секрети оформлення. Щоб приміщення вийшло дійсно хорошим з точки зору зручності, затишку та стилю, слід скористатися рекомендаціями досвідчених дизайнерів.

облаштування ванної кімнати

Ергономіка

При плануванні ванної кімнати важливо раціонально використовувати кожен квадратний сантиметр. Всю сантехніку слід розставити таким чином, щоб нічого не заважало використання. Наприклад, історично склалося так, що в вітчизняних квартирах ванна виконує ще й функцію приміщення під пральню. Тому тут розміщують пральну машину. Оптимально встановити її під стільницю, на якій розташовують раковину. Це і є правильна ергономіка.

Купити ванну чи змонтувати душову кабіну - вибір за господарем приміщення. Він залежить від квадратури кімнати. Але якщо прийнято рішення ставити душову кабіну, можна зробити її більш легкою з точки зору сприйняття. Не потрібно встановлювати повноцінний бокс. Досить спорудити скляну, полімерну, будь-яку іншу перегородку, щоб відокремити душову від решти зони у ванній кімнаті. Крім того, таким способом можна пограти з її параметрами. Експерти вважають, що громіздкий душовою бокс - пережиток минулого. Скориставшись будівельними матеріалами, душову кабіну можна зробити вузькою, широкою, розташувати її в кутку, в ніші чи уздовж довгої / короткої стіни кімнати.

Для маленького і великого приміщення

В маленькому приміщенні обов'язково повинні бути унітаз, душова кабіна чи ванна, раковина. Набагато простіше спланувати велику ванну кімнату. За допомогою оздоблювальних матеріалів можна розділити приміщення на функціональні зони. У велику кімнату можна додати біде, ванну (крім кабіни), туалетний столик.

Суміщений санвузол - гарне рішення

До такого способу облаштування ванної кімнати вдаються раціональні майстри. Прибравши внутрішню перегородку, що розмежовує туалет і ванну, вдається отримати додаткові квадратні сантиметри.

Місце для зберігання

Можна використовувати вертикальні поверхні або місця під стільницею поряд з пральною машиною. Шухлядки, тумбочки, стелажі - то, що стане в нагоді для зберігання банного текстилю, побутової хімії та косметики. Як стильного рішення можна використовувати і стільницю, і сантехніку контрастного з плиткою відтінку або ідентичного з ним, але на кілька тонів світліше або темніше.

Кути - неактуально

Вибираючи сантехніку - раковину, ванну, біде, відмовляйтеся від гострих кутів. Вони по-перше, залишилися в минулому столітті, а по-друге, роблять приміщення забитим і перевантаженим. Краще вибирати обладнання круглої або овальної форми, воно створює ілюзію легкого вільного простору.

Якщо дотримуватися хоча б кількох наведених рекомендацій, вдасться зробити ванну, практичною, стильною і зручною.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook