Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Оновлення інтер'єру ванної кімнати без ремонту

Через те, що ремонт зазвичай забирає у людей багато часу, сил, нервів і грошей, більшість з нас намагаються якомога рідше робити його, щоб в черговий раз не стикатися з навантаженнями. Якщо ви помітили, що з інтер'єром у ванній кімнаті щось не так, він набрид або просто не влаштовує з якихось інших причин, значить, пора зайнятися його оновленням.

Але це зовсім не означає, що треба терміново готуватися до ремонту, адже поміняти дизайн кімнати можна набагато простіше. Давайте поговоримо, як.

Колористика

Перше, що кидається в очі, коли ми заходимо в нове приміщення, - це колірна концепція оформлення, тому, якщо ви трохи пропрацюєте її, трохи змініть, то вам вдасться досягти вражаючих результатів.

Наприклад, ви можете розбавити однотонне оздоблення яскравими аксесуарами, які додадуть інтер'єру соковитості і різноманітності. Підшукайте цікаві шторки, підставки і рушничок, щоб вони подобалися вам і підходили стилістиці кімнати.

Сантехніка

Сантехніка - це те, чим ми користуємося щодня, проте, на сучасному ринку представлено таке розмаїття моделей, що гріх ним не скористатися. Наприклад, поміняти кран не так вже й складно - ви навіть можете впоратися з цим самостійно, не вдаючись до послуг платних майстрів.

Просто загляньте в спеціалізований магазин сантехніки, чи в інтернет-магазин подібної спеціалізації, тому що там є дуже багато різних моделей, і підберіть припустимо новий змішувач, що сильно відрізняється від колишнього. Наприклад, якщо зараз у вас стоїть двухвентильний кран, тоді віддайте перевагу одноричажному чи сенсорному.

Текстиль

Текстильні елементи додають будь-якому інтер'єру затишності і комфорту, але часто ми не використовуємо тканини в оформленні санвузла. Але це в корені невірно, адже сучасні пристосування (такі, як рушникосушки), дозволяють підтримувати мікроклімат у ванній на належному рівні, тому текстиль не буде тут пліснявіти. Підберіть симпатичні килимки, рушничок та шторки, і вони разюче змінять дизайн приміщення.

Аромат

Спробуйте впливати і на інші органи чуття: наприклад, на нюх. Додайте у ванну аромату - це може бути ефірна олія чи спеціальні свічки, які огорнуть кімнату приємними запахами. Просто почніть використовувати такі трюки і переконайтеся в дієвості цього методу.

Музика

Також можна впливати на слух. Наприклад, зараз у продажу доступні спеціальні музичні програвачі для санвузла - вони відрізняються від звичайних вологостійким корпусом, який дозволяє використовувати їх навіть в приміщеннях з високою вологістю.

Включайте ритмічну музику радіо вранці, щоб підбадьоритися, і романтичну колекцію ввечері, щоб розслабитися, заздалегідь пропрацювавши свій плейлист.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook