Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Яку помпу вибрати для відкачування брудних вод?

Тим, хто проживає в приватних будинках досить часто по весні доводиться стикатися з такою проблемою, як підтоплення погребів, підвалів, забрудненням від талих вод колодязів. У таких випадках дуже зручно мати під рукою пристрої, здатні впорається з цим.

Більшість використовуваних в побуті помп (садові, вібраційні помпи, помпові станції) для подібних цілей непридатні, тому що розраховані саме на роботу з чистою водою. У подібних випадках краще купити дренажно-фекальну помпу.

помпа фекальна Дренажні помпи досить легко переносять великі (деякі моделі до 5 см) домішки. Все це завдяки їх конструкції, збільшеним всмоктуючим отворів, а в моделях фекальних помп є ще і пристрої, здатні розбити особливо великі частки. Для прикладу можна навести помпн фекальну WQD12 Werk. Маючи зазначену виробником потужність 2 кВт, її висота подачі становить чотирнадцять метрів. Глибина її занурення в рідину становить п'ять метрів, що дозволяє використовувати її не тільки стаціонарно, а й в уже заповнених каналізаційних шахтах. Також помпа фекальна WQD12 Werk має дуже хороше наповнення ущільнювачем, яке захищає двигун від попадання вологи. Даний аспект при використанні дренажних і фекальних помп дуже важливий. При цьому помпа відрізняється і хорошими показниками продуктивності. Прокачуючи за хвилину до 300 літрів брудної води, помпа фекальна WQD12 Werk здатна за короткий час повністю очистити вашу каналізаційну шахту.

Дренажно-фекальні помпи можуть виконуватися як в металевих, так і в пластикових варіантах. Насоси з металевими деталями і корпусом служать довше, проте мають більшу вагу. Їх добре встановлювати безпосередньо в каналізаційних резервуарах для автоматичного відкачування. Пластикові дренажні помпи хоч і володіють меншим терміном експлуатації, проте при періодичному використанні з частотою раз в два-три тижні вона прослужить багато років.

Варто пам'ятати, що дренажні помпи для прокачування гарячої води не розраховані, тому в лазнях і саунах варто використовувати спеціально розраховані на високу температуру пристрої.

Добре використовувати подібні помпи і для поливу, особливо якщо біля вашого будинку є водойма, або великі резервуари. Фекальні помпи, маючи в своїй конструкції ножі, прокачуючи воду зі ставка будуть перемелювати водорості або черепашки, що попадаютьсяякі згодом послужать добривом.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook