Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русскийenpolski

Стильне оформлення маленької ванної кімнати

Запам'ятовується саме той інтер'єр, який продуманий ретельно, спеціально під потреби вашої родини. Все повинно бути акуратно і комфортно. Принаймі, якщо ви захочете досягти хорошого результату в оформленні - вам це вдасться. А ми допоможемо в цьому. Навіть якщо ванна кімната невелика, ви можете так підібрати оздоблення і сантехніку, що створиться враження простору. Досягти цього, до речі, не так вже й складно. Ми підкажемо вам, яка сантехніка може найбільш вдало вписатися в інтер'єр. Це може бути невеличка ванна чи більш широка душова кабіна, стильна раковина з унітазом. Ми будемо дивитися на сантехніку не тільки з точки зору практичності, а й точки зору дизайну, що допоможе зробити інтер'єр цікавішим.

Інтер'єр ванної кімнати

Який секрет найголовніший? Це вибір правильного фону. Він повинен бути світлим, щоб додати більше світла, розширити простір. Тому не бійтеся використовувати не тільки пастельні відтінки, а й білий колір. Він не буде нудним. Навпаки, такий фон можна буде легко обіграти за допомогою вдало підібраної сантехніки, про яку ми будемо говорити трохи пізніше. Отже, використання світлої палітри - вже плюс.

Який дизайн вибрати, щоб маленька ванна кімната виглядала цікаво і була при цьому комфортною? Для вас постаралися дизайнери і продумали багато цікавих рішень: це і мінімалізм, і лофт, і хай-тек, і скандинавський стиль, і навіть кантрі. З перерахованих стилів тільки в лофті використовуються в інтер'єрі темні кольори. І то, цей стиль можна так цікаво обіграти, що невелике приміщення буде виглядати ще цікавішим. Просто в якості базового кольору краще вибрати не коричневий, а світло-сірий або кавовий відтінок, а в іншому залишити всі елементи, характерні для лофта. Це і цегляна кладка, і переважання сталевої сантехніки - піддону для душу і раковини, наприклад, і меблі для ванної з дерева. До речі, дерево прикрасить будь-який інтер'єр. Неважливо, чи це шафки, балки на стелі чи інші аксесуари. Дерево додає тепла і затишку, тому не відмовляйтеся від використання деталей з цього матеріалу. До речі, про аксесуари. У невеликому приміщенні краще їх взагалі прибрати якщо ж залишити, то мінімальну кількість, причому найнеобхідніших.

Вибір сантехніки

Ви можете вибирати: поставити у ванну кімнату акуратну ванну, чи все-таки зупинитися на пристенній душовій кабіні. Другий варіант, звичайно, буде займати мінімум місця, тому буде більш практичним. Але якщо ви любите купатися у ванній і не можете відмовити собі в такому задоволенні, тоді звичайно варто її поставити.

Цікавий акцент в інтер'єрі ви можете зробити за рахунок умивальника. Яка раковина буде одночасно стильною і практичною? Виробники пропонують багато цікавих варіантів. Наприклад, це може бути масивна накладна раковина, що ставиться поверх стільниці або тумбочки. Кераміка в даному випадку - кращий матеріал, який підкреслює елегантність виробу.

Унітаз може підійти різних варіантів. Наприклад, компакт чи підвісна модель. Якщо вибирати підвісний унітаз, то хоча б ще один з предметів інтер'єру теж повинен кріпитися на стіну - наприклад, тумбочка з умивальником. Тоді інтер'єр буде виглядати ретельно продуманим.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook