Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Штори та жалюзі як елементи декору вікон

Розмірковуючи над дизайном будинку чи офісу, не можна залишити без уваги вікна - їх декор дозволяє повністю змінити характер приміщення. Ви вирішили урізноманітнити інтер'єр за допомогою нових технологій? Або вважаєте, що класичні гардини - це нудно? Сучасні розробки та дизайнерська думка рухаються вперед, і сьогодні ринок пропонує нам величезну кількість товарів, здатних скласти альтернативу класичним шторам.

Штори

Наприклад, штори рулонні - одне з найбільш привабливих дизайнерських рішень. Такі конструкції чудово справляються зі своїм функціональними завданнями. Тканини, з яких виготовляються ці витончені завіси, різні за фактурою і якості. Для захисту від вигорання і збільшення зносостійкості матеріалів використовуються сучасні антибактеріальні та пиловідштовхуючі просочення, що робить догляд за тканиною легким і необтяжливим.

Декоровані карнизи приховують надійний підйомний механізм, надаючи вікну стильний зовнішній вигляд. Різноманітність якості тканин і їх забарвлення дозволяють рулонним шторам чудово поєднуватися із звичайними портьєрами, тюлевими фіранками, легкими гардинами і навіть пишними ламбрекенами. Безліч таких комбінацій розширює можливості декору віконних прорізів, що робить штори з рулонним механізмом все більш популярними.

Жалюзі

Ще одним популярним способом декорування приміщення є недорогі горизонтальні жалюзі. Раніше вони використовувалися в основному в офісах, але сьогодні, завдяки різноманітній колірній гаммі і сучасним матеріалам (щільна тканина, пластик, дерево) чудово вписуються по стилю в дизайн будь-якого будинку або квартири, надійно захищаючи кімнати від сонця. Великий плюс таких жалюзі в тому, що за ними легко доглядати, а простота конструкції дозволяє кріпити їх в отвори нестандартної форми і на похилій поверхні, наприклад, в мансардах, верандах або зимових садах.

Якщо ж жалюзі не вписуються по стилю в інтер'єр приміщення, легко вирішити це завдання дозволять штори плісе. На перший погляд вони мають схожість з вертикальними жалюзі, проте виглядають більш м'яко. Виготовлені такі штори з плісированої тканини різної якості, закріпленої на профілі і стислій в місцях згинів. Великою популярністю користуються сьогодні плісе "день-ніч". Складаються такі завіси з полотен різної світлопроникності, що чергуються. Конфігурація штор плісе дозволяє кріпити їх у віконних отворах і арках нестандартної форми. Різноманітність фактур і широкий спектр колірних рішень роблять цей вид декорування віконних прорізів все більш затребуваним.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті