Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Провітрювання вікнами та безпека дітей

Коли настає тепла пору року, хочеться швидше впустити в свій будинок свіжість і прохолоду. Але разом з повітрям в наше житло можуть залетіти і настирливі комахи, деякі з них можуть становити небезпеку для здоров'я його мешканців. На щастя, є просте рішення цієї проблеми - москітна сітка. Встановлюючи балкон під ключ чи пластикові вікна, це пристосування кріпиться на обрану частину стулки. Але при всіх перевагах сітка часто представляє серйозну небезпеку життя для дитини.

Москітна сітка і її небезпеки

Кожен батько знає, що маленькі діти дуже допитливі і готові цілий день досліджувати все навколо. Але при цьому деякі дорослі недооцінюють здібності своєї дитини залізти куди завгодно за короткий час. Тому ще на етапі підготовки квартири до появи малюка слід замовити скління балкона разом з захисними механізмами.

Дитина і провітрювання вікна

Нерідко виникають ситуації, особливо останнім часом, коли малюк, виглядаючи з відкритого вікна, спирається на москітну сітку і випадає з вікна.

На жаль, статистика володіє страшними цифрами. Згідно з дослідженнями, проведеними в США, приблизно п'ять тисяч малюків за рік випадає з вікон, отримуючи при цьому різні по тяжкості травми, нерідкі випадки і летального результату. На жаль через недбалість дорослих статистика в Україні також жахлива.

Як убезпечити від трагічних випадків випадання дітей з вікон

Для того щоб уникнути непоправних наслідків, майбутнім батькам потрібно дотримуватися деяких правил:
1.    Дитина повинна бути під наглядом.
2.    Всі меблі повинна бути відсунуті від підвіконня.
3.    Щоб провітрити кімнату, стулку встановлюють тільки на вертикальне провітрювання
4.    Діти повинні бути в курсі небезпеки відкритого вікна.

Крім загальних правил, існують більш надійні і технічно прості заходи:

-    встановлення металопластикових вікон з ключем «антидитинка» є найбільш популярним способом убезпечити свою дитину від травм. Дитячий замок на вікно передбачає фіксацію стулки в обраному положенні спеціальним ключем. Потім вже провернути ручку малюк не зможе.
-    Використання блокіратора відкривання. Таке рішення встановлює стулку в одному з положень - закритому чи на провітрюванні. Але він дорожчий, ніж ручка антидитинка, хоча і простий при використанні, завдяки тому, що немає потреби постійно відкривати вікно ключем.
-    Використання обмежувача з тросом. В цьому випадку можна відкрити вікно, але на певну величину. На стулку і раму вікна кріпиться обмежувач-стопор і з'єднується тросом, який фіксується ключем. Найоптимальніше рішення за рекомендаціями спеціалістів.
-    У шкільних установах практикується застосування розетки-заглушки. У цьому випадку вони встановлюються на всі вікна в приміщенні, використовуючи при цьому одну знімну ручку для провітрювання.

  

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook