Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Використання алюмінієвого профілю у виробництві вікон та дверей

Енергозбереження вважається одним з важливих аспектів при облаштуванні приміщення. Оптимальним рішенням для житлових опалювальних будівель є «теплі» двері та вікна. Алюмінієвий профіль, який представляє основу конструкції, дозволяє мінімізувати тепловтрати, сприяючи створенню оптимальних кліматичних умов у приміщенні. Збереження тепла забезпечується за рахунок спеціальної термоізоляційної вставки, яка володіє енергозберігаючими властивостями.

Переваги «теплих» вікон і дверей:
- Високий рівень шумопоглинання;
- Економія теплової енергії до 50%;
- Механічна міцність;
- Довговічність;
- Естетичний зовнішній вигляд.

Експлуатація дверей і вікон не потребує будь-якого додаткового обслуговування. Якісне кріплення гарантує комфортні умови в ужитку. При дотриманні рекомендацій виробника всі конструктивні елементи можуть служити роками. При необхідності фурнітуру можна замінити і обійтися дрібним ремонтом.

Особливості конструкції

Алюмінієвий профіль виготовляється шляхом пресування заготовки, нагрітої до температури 420-450 ° С. Щоб забезпечити необхідні геометричні параметри, заготовка проходить через спеціальну форму із заданим січенням. Характеристики міцності досягаються за рахунок термообробки. Сучасні технології, використовувані у виробництві гарантують ідеальну геометрію профілю і високу ступінь міцності.

При виготовленні «теплих» дверей і вікон переважно використовується трикамерний профіль, який конструктивно складається з двох з'єднаних між собою алюмінієвих профілів. Між ними встановлюються склопакети товщиною в 32 мм. Усередині міститься інертний газ, який сприяє збільшенню теплозахисних властивостей алюмінієвої конструкції. Термоізоляційна вставка кріпиться між алюмінієвими профілями за допомогою вальцово-закаточної лінії.

«Теплі» двері і вікна на основі алюмінієвого профілю придбати не складно. На ринку присутня чимала кількість виробників, які пропонують вироби в різному ціновому діапазоні. Широкий асортимент дозволяє підібрати рішення для:

- Виробничих приміщень і складів;
- Квартир;
- Технічних приміщень різного призначення;
- Приватних будинків і котеджів.

Якщо ви знаходитесь в процесі вибору, враховуйте, що вартість «теплих» вікон трохи вища в порівнянні зі стандартними технологіями. Природно, можна заощадити і придбати більш бюджетний варіант. Тільки навряд чи таке рішення виявиться вигідним в перспективі. Вікна і двері повинні забезпечувати комфортні кліматичні умови в приміщенні, бути зручними в експлуатації і привабливими з естетичної точки зору. Сучасні стандарти пред'являють ще й вимоги до енергозбереження. Теплі вікна та двері з алюмінієвого профілю повністю відповідають встановленим критеріям, що обумовлює високу затребуваність серед споживачів.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті