Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Які грати краще встановити на вікна - зварні чи розсувні?

грати на вікна Ніщо так не хвилює господарів квартир і будинків, як збереження майна. Перше, що спадає на думку - це встановлення металевих грат. Сучасні власники встановлюють їх не тільки на перших поверхах, а й в інших місцях приватних будинків і квартир. Для встановлення грат можна звернутися до фахівців - ковалів, а можна і спробувати все зробити своїми руками.

Радимо спочатку визначитися з типом грат, які ви хотіли б бачити на своїх вікнах. Це можуть бути зварні грати, які наглухо кріпляться до стін та виключають можливість відкриття їх без демонтажу, і обмежують доступ до приміщення як злодіїв, так і рятувальників при евакуації людей під час пожежі. Розсувні грати, навпаки, менш міцні, але відкриваються для проведення будь-яких робіт, у тому числі і заміни пластикового вікна.

Варто звернути увагу і на декоративну сторону питання. Малюнок, зображений металевими прутами на вікні не повинен вас дратувати і бути сильно насиченим, тому підсвідомо він буде обтяжувати сприйняття пейзажу, спостережуваного з вікна.

Наступний етап - замір вікон, на які ви будете встановлювати грати. Ці дані знадобляться при купівлі готових грат або для замовлення їх у коваля. На цьому етапі важливо правильно зняти розміри, враховуючи особливості монтажу, тип решіток і місце їх встановлення. Зовнішні грати можуть монтуватися не тільки у віконний отвір, а й бути накладними. У цьому випадку висота і ширина виробу буде більше на 15-20 см віконного отвору.

Коли конструкції будуть готові, приміряйте їх на вікна і відзначте місця кріплення - місця розміщення штифтів. Далі просверліть отвори в стіні під штифти за допомогою перфоратора і вставте стрижні, починаючи з нижнього ряду. Потім до стержнів необхідно прикріпити грати. Це найскладніша частина проекту, тому для надійності їх приварюють за допомогою зварювального апарату. Робота повинна бути виконана акуратно, особливо, якщо грати розсувні. Пошкоджені під час роботи петлі розсувних грат не дадуть можливості їх правильної експлуатації.

Після встановлення грати слід пофарбувати. Фарба додасть естетичний вигляд виробу і захистить метал від корозії.

Розсувні, орні і знімні грати більш складні в установці і вимагають певних навичок при роботі зі зварювальним апаратом, тому для їх правильної роботи потрібне встановлення додаткових деталей: полозів, гаків і так далі. Нагадаємо, такі моделі слабо захистять вас від злодіїв, вони часто виконують лише декоративну функцію або служать елементом дизайну.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті