ChernigivIrpin'KyivMalynMariupol'Kharkiv

Там, где приходит "русский мир" уже не до комфорта --Where the "Russian world" comes, it's no longer up to comfort--Там, де приходить "руський мір" вже не до комфорту

Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Що потрібно робити, щоб запобігти ремонту пластикових вікон ПВХ?

технологія утеплення

Багато негативних якостей впливають на стан пластикових вікон. Для того, щоб їх модернізувати, необхідно зайнятися ремонтом пластикових вікон. Під ремонтом маються на увазі деякі дії.

перше, це ремонт або заміна віконної фурнітури на більш сучасну, до того ж якщо є необхідність, тоді встановлюється ще й додаткова фурнітура.

друге, проводиться заміна ущільнювача, якщо він вийшов з ладу.

третє, при ремонтних роботах проводиться виготовлення та встановлення антимоскитної сітки.

четверте, це заміна стулок з глухих на такі, що відкриваються.

Ну і по-п'яте, це оновлення відливів і укосів.

Саме ці, вищеперелічені дії є основними при ремонті і реставрації вікон. І якщо ви зайнялися ремонтом пластикових вікон, обов'язково не забудьте про їх модернізацію, оскільки в іншому випадку просто немає сенсу здійснювати ремонт. До того ж це допоможе відмінно заощадити.

Але, що ж робити, щоб не допустити ремонту ПВХ вікон, запитаєте ви. Основною причиною ремонту вікон є неправильне, непрофесійне їх встановлення. І якщо цей момент вже практично не виправити, тим не менш, ви все ж зможете уникнути різного роду механічних пошкоджень вікон у процесі їх подальшої експлуатації. Найголовніше і основне правило, це, звичайно ж, бути гранично акуратним і обережним у використанні. Також щоб уникнути ремонту потрібно використовувати додаткову фурнітуру, яка допоможе якомога довше продовжити життя вікнам.

Розглянемо більш детально кожен з елементів фурнітури, щоб зрозуміти, як кожен з них дозволяє уникнути ремонту пластикових вікон у майбутньому.

Першими є обмежувачі - вони допомагають уникнути ударів стулки об інші елементи, або об саму будівлю. Цей вид фурнітури допомагає уникнути неодноразового ремонту вікон.

Другим є мікроліфт для стулок - даний елемент дозволяє без проблем і перешкод як закривати, так і відкривати стулки або рами. Мікроліфт використовується в основному при ремонті провисших стулок.

Третім чимало важливим елементом є блокіратор повороту ручок - з його допомогою ручки прослужать як можна довше, ніж зазвичай. Цей елемент дозволяє ручці прийняти положення «нахил» у відкритому положенні. Ну і, звичайно ж, щоб уникнути ремонту вікон намагайтеся максимально дотримуватися чистоти фурнітури, особливо це стосується елементів кріплення. До того ж не допускайте примерзання віконного ущільнювача. Також намагайтеся використовувати правильно стулки ваших вікон. І будьте гранично уважні, коли відкриваєте і закриваєте вікна, так як від цього також залежить їх подальший стан.

Якщо ви будете намагатися дотримуватися цих елементарних правил, то вам не доведеться вдаватися до послуг професіоналів, витрачати свої фінанси на непередбачені ремонтні роботи, які дуже легко можна було уникнути.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті