Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Види і особливості варильні поверхні.

В останні роки при облаштуванні житла люди все частіше віддають перевагу сучасній вбудовуваній техніки. У цьому дивного нічого немає, адже вона відрізняється компактними розмірами, практичністю, багатофункціональністю та зручністю використання. До числа найбільш затребуваних видів побутової техніки, що відносяться варильні поверхні. Останні разом з духовими шафами є чудовою альтернативою традиційним громіздким плитам.

Дві великі групи поділяють між собою варильні поверхні. Вони бувають газовими і електричними. Кожен з цих варіантів розділяється на безліч видів. Газові моделі бувають металевими або склокерамічними. В окрему категорію відносяться модифікації «газ під склом». Їх відмінність полягає у відсутності відкритого вогню (конфорки заховані під панеллю, виконаною з міцного скла).

Електричні поверхні можуть бути класичними - оснащені конфорками, що мають форму чавунних «млинців», склокерамічними - тут елементи нагріву знаходяться під панеллю. Також зустрічаються комбіновані вироби. Тут є не тільки газові, але і електричні конфорки. Відвідавши спеціалізований сайт, можна ближче ознайомитися з різними видами варильних панелей більш докладно.
Прилади групуються також на:

  • залежні;
  • незалежні.

У першому випадку поверхня поєднана з духовою шафою загальною панеллю керування. Незалежні моделі мають власні елементи контролю. Перевагою залежних пристроїв є значно доступніша вартість. Але вони менш практичні у використанні, так як при виході з ладу одного з вузлів використання другого неможливе.

Елементи нагрівання.

У газових моделях джерелом є газ, який поширюється по дну каструлі або сковороди за допомогою конфорки. Останні можуть мати різні розміри і способи подачі полум'я. У традиційних електричних поверхнях елементами нагріву є «млинці». Вони розрізняються габаритами і потужністю, а також швидкістю нагрівання. Зустрічаються автоматичні конфорки, які після досягнення виставленої температури, переключаються в режим роботи, встановлений користувачем. Варильні плити з «млинцями» сьогодні втрачають актуальність. На зміну їм приходять склокерамічні аналоги, де застосовуються нагрівачі Hi Light. Їх переваги полягають в швидкому нагріванні і простоті догляду. Досить затребувані і моделі з галогенними джерелами тепла. Вони прогріваються моментально.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook