Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ




Читати ще
русский

Пилоочисні пристрої

У процесі подрібнення, шліфування, полірування, стирання, при транспортуванні чи пересипанні різних матеріалів може утворюватися пил.

Очищенню від пилу піддається:
- Зовнішнє повітря, яке подається приточними системами в приміщення;
- Рециркуляційне повітря, тобто повітря, що повертається назад у приміщення;
- Повітря, що видаляється від місцевих відсмоктувачів, концентрація пилу чи інших шкідливих речовин в якому перевищує допустиму концентрацію.
Пилоочисні пристрої діляться на пиловловлювачі та фільтри.

Пиловловлювачі

В пиловловлювачах уловлювання або відділення від пилу повітря відбувається за рахунок дії сили тяжіння або інерційних сил. Частинки пилу притискаються до поверхні обладнання внаслідок сили інерції і падають вниз, втративши швидкість.
До пилевловлюючих пристроїв відносяться циклони різного типу, скрубери, пилеосадочні камери.
Для підвищення ефективності роботи додатково в таких пристроях може застосовуватися вода або піна, яка, омиваючи їх внутрішню поверхню, захоплює пил і стікає в бункер.

Фільтри

Фільтри - це пристрої, в яких повітря проходить через спеціальні матеріали, - пористі, сітчасті, матерчаті, які здатні затримувати пил. Дані пристрої застосовуються в основному для очищення зовнішнього повітря в припливних системах або для очищення рециркуляційного повітря.
Найбільшого поширення набули фільтри рукавного і сітчастого типу, електрофільтри.

В якості фільтруючих матеріалів застосовується, склотканина, пористий папір, металева сітка, металева чи дерев'яна стружка тощо.

Всі пилоуловлюючі пристрої характеризуються такими показниками:
- Ефективність пилевловлення,%;
- Продуктивність, м3/год;
- Аеродинамічний опір, кг/м2;
- Енергоємність, - витрата електроенергії, кВтг на 1000 м3 повітря;
- Пилеємність (тільки для матерчастих та пористих фільтрів), - кількість пилу, що підвищує опір фільтра до певної величини.

В залежності від розміру вловлюваних частинок і ефективності їх уловлювання пилоуловлюючі пристрої ділять на класи. Існують різні класифікації як в нашій країні, так і за кордоном.

Частинки від 1 до 4 мкм ефективно уловлюються в рукавних фільтрах і електрофільтрах.
Частки розміром від 4 до 8 мкм добре уловлюються в циклонах, змочуваних водою, в скруберах.
Для відділення від повітря частинок більших 8мкм застосовують циклони різних типів.

copywrighting 2011-2023    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ    airМАРКЕТ        Контакт    Клімат в домі на FB twitter facebook