Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Побутова техніка і наше життя.

Сьогодні важко переоцінити роль, яку відіграє в нашому повсякденному житті побутова техніка. Неможливо уявити собі сучасне житло без таких екзотичних ще кілька десятиліть тому предметів, як телевізор, кондиціонер, піч СВЧ, пральна чи посудомийна машина. Побутова техніка економить наш час, допомагає використовувати його більш раціонально, дозволяє зробити відпочинок більш цікавим і повноцінним, а роботу більш ефективною. Зараз ми дивуємося, як це наші мами і бабусі справлялися раніше з прибиранням і готуванням без газових, електроплит чи духовок, без пральних машин і пилососів, і чим займалися батьки і діди після роботи без телевізорів.
Питання, звичайно ж суперечливе, немало людей вважають, що відсутність такої кількості домашніх помічників не було проблемою, а тільки робило людей більш активними і здоровими.

Втім, до хорошого звикаєш швидко, і сьогодні найменша несправність або, не дай Бог, поломка якого-небудь з наших домашніх помічників може викликати паніку. Ми кидаємося по магазинах у пошуках нової техніки, обдзвонюємо знайомих, забуваючи, що можна відремонтувати пральну машину, пилосос, кондиціонер або телевізор, просто по телефону викликавши майстра додому. Сучасне обладнання та технології дозволяють майстрам протестувати на місці техніку будь-якої складності, відразу усунути несправність, замінити деталь, вузол чи плату, що зламалися на нові.

Безумовно, ступінь поломки може не дозволити провести ремонт вдома, але і це не велика біда. В такому випадку зламану річ можна відправити до майстерні і спробувати там усунути несправність.
У більшості випадків ремонт пральних машин, кондиціонерів тощо, заміна окремих їх деталей чи вузлів обходиться дешевше від покупки нової техніки.

Щоб продовжити термін служби будь-якої побутової техніки та звести до мінімуму ймовірність її поломки, потрібно з самого початку ставитися до неї дбайливо, виконувати всі вимоги до експлуатації, що пред'являються виробником. Наприклад, вода для пралок і посудомийних машин повинна бути відповідної якості, в іншому випадку потрібно додавати при експлуатації рекомендовані засоби для її поліпшення.
До неприємних поломок також може призвести коливання напруги в мережі і його скачки. У таких випадках проблему можна вирішити, використовуючи спеціальні стабілізатори, ДБЖ (джерела безперебійного живлення).
З моменту придбання техніки потрібно привчити себе та своїх домашніх до правильної її експлуатації, не перевантажувати, не зловживати тривалістю використання, якщо необхідно, провести «домашній тренінг».

Техніка обов'язково віддячить вам за гарне до неї ставлення надійною тривалою роботою. Якщо ж що трапиться, теж не треба впадати у відчай, - завжди можна спробувати її полагодити.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook