Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ


airМАРКЕТ вентиляції

Продуктивність, м3/год
 -
Тиск, Па
 -

→ Вентиляційні установки
→ Вентилятори
→ Комплектуючі
→ Повітророздаючі пристрої
→ Повітропроводи
→ Автоматика
→ Матеріали для монтажу

русскийenglish

ВЕНТИЛЯТОРИ

В даному каталозі вентиляторів 211 поз. → всі серії вентиляторів

Вентилятори відцентрові для канальних систем круглого перерізу
Вентилятори відцентрові для канальних систем круглого перерізу
типорозмірів від 100 до 450мм. Використовуються в приточних та витяжних вентиляційних системах житлових, громадських, адміністративно-побутових та інших будівель комерційного призначення, з аеродинамічним опором у системі до 500 Па. Продуктивність від 100 до 4000 м3/год. Напруга живлення 220 В, для типорозмірів 355 - 450 - 380В. Регулювання обертів може здійснюватись регуляторами семісторного типу. Корпус пластиковий, стальний фарбований або з оцинкованої сталі. Матеріал робочого колеса - сталь або алюміній.


Вентилятори відцентрові для канальних систем прямокутного перерізу
Вентилятори відцентрові для канальних систем прямокутного перерізу
типорозмірів від 300х150 до 1000х500мм. Використовуються в приточних та витяжних вентиляційних системах промислових, житлових, громадських, адміністративно-побутових та інших будівель комерційного призначення, з аеродинамічним опором у системі до 1000 Па. Продуктивність від 1000 до 12000 м3/год. Напруга живлення 220 В або 380В. Регулювання обертів може здійснюватись трансформаторними регуляторами або частотними перетворювачами. Корпус стальний фарбований або з оцинкованої сталі. Матеріал робочого колеса - сталь.


Вентилятори змішаного типу (відцентрово-осьові)
Вентилятори змішаного типу (відцентрово-осьові)
для канальних систем круглого перерізу типорозмірів від 100 до 400мм. Використовуються в приточних та витяжних вентиляційних системах житлових, громадських, адміністративно-побутових та інших будівель комерційного призначення, з аеродинамічним опором у системі до 500 Па. Продуктивність від 100 до 3000 м3/год. Напруга живлення 220 В. Регулювання обертів може здійснюватись регуляторами семісторного типу або двохступеневими перемикачами. Корпус виготовляється з термостійкого високоміцного пластику. Матеріал робочого колеса - пластик або алюміній.


Вентилятори відцентрові
Вентилятори відцентрові
типорозмірів по робочому колесу від Ф160 до 800мм. Використовуються в приточних та витяжних вентиляційних системах промислових, адміністративно-побутових та інших будівель комерційного призначення, з аеродинамічним опором у системі до 5000 Па. Продуктивність від 1000 до 100000 м3/год. Напруга живлення 380В. Регулювання обертів може здійснюватись частотними перетворювачами. Корпус стальний фарбований або з оцинкованої сталі. Матеріал робочого колеса - сталь.


Вентилятори дахові
Вентилятори дахові
(відцентрові чи осьові) типорозмірів по робочому колесу від Ф200 до 800мм. Використовуються у витяжних вентиляційних системах промислових, адміністративно-побутових та інших будівель комерційного призначення, з аеродинамічним опором у системі до 2000 Па. Продуктивність від 1000 до 40000 м3/год. Напруга живлення 380В. Регулювання обертів може здійснюватись частотними перетворювачами. Корпус стальний фарбований або з оцинкованої (анодованої) сталі. Матеріал робочого колеса - сталь. Встановлюються на даху з викидом повітря у вертикальному чи в горизонтальному напрямах


Вентилятори осьові
Вентилятори осьові
типорозмірів від Ф200 до 450мм. Використовуються у витяжних вентиляційних системах як промислових, так і адміністративно-побутових та інших будівель комерційного призначення, з аеродинамічним опором у системі до 150 Па. Продуктивність від 100 до 3000 м3/год. Напруга живлення 220 і 380В. Корпус стальний фарбований або з оцинкованої сталі. Матеріал робочого колеса - сталь або алюміній.


Вентилятори побутові осьові
Вентилятори побутові осьові
типорозмірів від Ф80 до 150мм. Використовуються у витяжних вентиляційних системах житловихадміністративно-побутових будівель комерційного призначення, з аеродинамічним опором у системі до 90 Па, - найчастіше у санвузлах, ваннах, невеликих житлових та адміністративних приміщеннях. Продуктивність від 50 до 200 м3/год. Напруга живлення 220В. Матеріал корпусу та робочого колеса - пластик різних кольорів та якості. Крильчатки можуть обертатись як на втулках так і на підшипниках кочення.


Вентилятори спеціального призначення
Вентилятори спеціального призначення
можуть працювати в особливих умовах,- агресивне чи вибухонебезпечне середовище, високі температури тощо. За типом вони можуть бути як відцентровими так і осьовими, за типорозмірами, - як і звичайні вентилятори. Особливістю таких вентиляторів є виконання корпусу, крильчатки, двигуна тощо з певних матеріалів та обладнання їх певним захистом в залежності від умов роботи для яких вони виготовляються.


Вентилятори напольного виконання
Вентилятори напольного, настольного, стельового виконання
призначені для створення підвищеної швидкості повітря у зоні перебування людей з метою створення більш комфортних умов при підвищених температурах середовища. Використовуються в промислових, житлових та офісних приміщеннях.монтаж вентиляції
Монтаж систем вентиляції
- складна робота, що потребує певних знань, професійних навиків та високої кваліфікації. Це стосується як монтажу вентиляторів, так і монтажу інших елементів цих систем. Вартість монтажу системи вентиляції залежить від багатьох факторів і визначається або згідно проектних даних або безпосередньо на місці спеціалістом.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook