Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ


airМАРКЕТ вентиляції

→ Вентиляційні установки
→ Вентилятори
→ Комплектуючі
→ Повітророздаючі пристрої
→ Повітропроводи
→ Автоматика
→ Матеріали для монтажу

русскийenglish

ПОВІТРОПРОВОДИ та ФАСОННІ ЧАСТИНИ

В даному каталозі повітропроводів 121 позицій.

Повітропроводи прямокутні
Повітропроводи прямокутного перерізу та фасонні частини до них типорозмірів від 100х100 до 2000х2000 мм. Використовуються в припливних і витяжних канальних вентиляційних системах різного призначення. Виготовляються з оцинкованої сталі товщиною від 0,5 до 0,9 мм, як правило на спеціальних згинальних машинах або вручну. З'єднання повітропроводів між собою і з фасонними частинами здійснюється за допомогою спеціальних фланців, які виготовляються за відповідним розміром і набиваються на краї повітропровода чи фасонної частини.
Де купити повітропровід прямокутний?


Повітропроводи спіральнонавивні
Повітропроводи спіральнонавивні
та фасонні частини до них типорозмірів від 100 до 1250мм круглого перерізу. Використовуються в приточних та витяжних канальних вентиляційних системах. Виготовляються зі стрічкової оцинкованої сталі товщиною від 0,5 до 0,9мм на спеціальних навивочних машинах. З'єднання повітропроводів між собою здійснюється за допомогою ніпелів або муфт, з'єднання повітропровода з фасонною частиною - за рахунок меншого діаметра фасонної частини.
Де купити спіральнонавивні повітропровіди?


Повітропроводи пластикові
Повітропроводи пластикові
, фасонні частини та з'єднувальні елементи для канальних вентиляційних систем типорозмірів від 100 до 200мм круглого та від 55х110 до 60х204 прямокутного перерізів. Використовуються в приточних та витяжних вентиляційних системах всередині невеликих приміщень комерційного та житлового призначення.Виготовляються довжиною до 2,5 м. З'єднання повітроводів між собою проводиться за допомогою спеціальних з'єднувачів, з фасонними частинами - за допомогою спеціальної конструкції останніх.
Де купити пластикові повітропроводи?


Повітропроводи гнучкі
Повітропроводи гнучкі
для невеликих (до 4м) канальних систем вентиляції круглого перерізу типорозмірами від 100 до 400мм (4" - 15"). Використовуються в приточних та витяжних вентиляційних системах як допоміжні повітропроводи у комбінації зі звичайними повітропроводами для з'єднання з повітророздаючими пристроями, у важкодоступних місцях при монтажі, тощо. Можуть виготовлятись як з алюмінієвої фольги, так і з полімерного матеріалу. Можуть бути ізольованими. Гнучкі повітроводи з полімеру можуть виготовлятися в ізольованому виконанні.
Де купити гнучкі повітропроводи?монтаж вентиляції
Монтаж систем вентиляції
- складна робота, що потребує певних знань, професійних навиків та високої кваліфікації. Це стосується як монтажу повітропроводів, так і монтажу інших елементів цих систем. Вартість монтажу системи вентиляції залежить від багатьох факторів і визначається або згідно проектних даних або безпосередньо на місці спеціалістом.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook