ChernigivIrpin'KyivMalynMariupol'Kharkiv

Там, где приходит "русский мир" уже не до комфорта --Where the "Russian world" comes, it's no longer up to comfort--Там, де приходить "руський мір" вже не до комфорту

Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ


airМАРКЕТ вентиляції

→ Вентиляційні установки
→ Вентилятори
→ Комплектуючі
→ Повітророздаючі пристрої
→ Повітропроводи
→ Автоматика
→ Матеріали для монтажу

русский

АВТОМАТИКА та УПРАВЛІННЯ системами вентиляції

В даному каталозі автоматики 31 позицій.

Блоки управління та щити автоматики
Блоки управління та щити автоматики
для систем приточної та приточно-витяжної систем вентиляції. В щити управління можуть вмонтовуватись блоки живлення, контролери, регулятори, тощо, в залежності від обладнання вентсистем та завдань, які вони виконують. Можуть працювати як в ручному, так і в автоматичному режимі та додатково комплектуватись різноманітними датчиками, термостатами, пресостатами, тощо. Виготовляються як в стандартному виконанні, так і під конкретне завдання кліматизації.


Регулятори обертів

Регулятори обертів
служать для управління вентиляторами та регулювання швидкості обертання їх робочих коліс, і відповідно, для регулювання продуктивності вентиляційної системи, де вони встановлені. Можуть бути ступінчасті, - трансформаторного типу, та симісторні, для плавного регулювання. Управляють як одно-, так і трифазними двигунами вентиляторів.


Перетворювачі частоти

Перетворювачі частоти
виконують функцію безпечного пуску та регулювання швидкістю обертання одно- та трьохфазних двигунів вентиляторів різної потужності. Можуть мати плату програмування для інтелектуального управління вентилятором та інтегрування його роботи з автоматикою.


Сервоприводи

Сервоприводи
повітряних заслонок, двох- та трьохходових клапанів є невід'ємним компонентом автоматики управління та захисту припливної вентсистеми в аварійних ситуаціях. Сервоприводи клапанів теплових вузлів, крім того, служать для регулювання протоком теплоносія в гілці обв'язки водяного калорифера в автоматичному режимі для підтримання постійної температури припливного повітря.


Датчики, пресостати, термостати, гігростати

Датчики, пресостати, термостати, гігростати
тощо являються невід'ємними елементами автоматики та служать для контролю певного стану елементу чи ділянки вентиляційної системи та подачі відповідного сигналу на контролер щита автоматики чи інший виконавчий пристрій блоку управління.монтаж вентиляції
Монтаж систем вентиляції
- складна робота, що потребує певних знань, професійних навиків та високої кваліфікації. Це стосується як монтажу автоматики, так і монтажу інших елементів цих систем. Вартість монтажу системи вентиляції залежить від багатьох факторів і визначається або згідно проектних даних або безпосередньо на місці спеціалістом.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті