Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Як правильно підібрати та купити кондиціонер.

Яке воно буде, майбутнє літо, спекотне або не дуже, знає один Господь. Але згідно теорії ймовірності, все можливо... Тому, якщо накопичилася зайва копійка, в пам'яті від минулого літа ще живі неприємні спогади про задуху та спеку у вашому будинку і присутнє рішуче бажання змінити ситуацію в кращу сторону, не відкладаємо, приступаємо - купуємо кондиціонер. Мова піде про те, як правильно підібрати і купити кондиціонер.

Для початку визначаємося з брендом. Якщо дозволяють кошти, то природно, краще вибір зробити на японських виробниках. Тут ціна кусається, але повністю виправдовується якістю товару. Кондиціонери всіх японських торгових марок без винятку надійні, довговічні і дуже економічні в експлуатації. Яку конкретну марку з них ви оберете, не так важливо. Все залежить від вашого смаку і знижки, яку зробить вам продавець. Можна звернути увагу і на те, в якій країні проводилося збирання, але варто відзначити, що японські виробники дуже ретельно контролюють всі технологічні процеси, де б вони не проводилися. Якщо говорити про економічність в експлуатації, то варто витратитися на інверторну модель, окупиться це досить швидко.

Хорошою якістю, надійністю і більш низькою, у порівнянні з японськими ціною володіють північноамериканські і корейські кондиціонери. Тут має місце дуже гарне співвідношення ціна - якість.

Якщо не вистачає коштів на відомі японські бренди і у вас немає комплексів з цього приводу, то на ринку до ваших послуг цілий ряд відносно недорогої кліматичної техніки китайського виробництва. Тут головне, щоб виробник, техніку якого ви будете купувати, не був одноденкою, а відомим на ринку не один рік. У Китаї є цілий ряд компаній, що випускають свої кондиціонери пристойної якості вже тривалий час, і навіть провідні світові, в тому числі і японські корпорації виробляють там складання своєї продукції.

Після того, як ви визначилися з брендом, зверніться в спеціалізовану компанію, де вам розрахують і підберуть необхідну за потужністю модель (це дуже важливо для довговічної роботи кондиціонера), дадуть рекомендації щодо розміщення внутрішнього блоку, виконають і сам монтаж. Неважливо, чи буде це велика відома фірма, невелике підприємство чи інтернет-магазин, бажано тільки, щоб у них була хороша репутація, і там проводилися всі вищеперелічені кроки, - від підбору кондиціонера до монтажу. Інакше, в разі будь-якої поломки вам важко буде домогтися її усунення, продавець буде кивати на монтажників і навпаки. Не звертайтесь, тим більше, до шабашників. Монтаж кондиціонера справа непроста, вимагає певної кваліфікації і, заощадивши копійки на монтажі, вам потім доведеться викласти кругленьку суму на заміну дуже недешевих комплектуючих. Або ще крутіше - купити кондиціонер і через рік його викинути.

Кондиціонер сьогодні досить щільно ввійшов у наш побут, будучи при цьому хоча ще і не дуже дешевим, але вже не предметом розкоші. Тому якщо ми вже купуємо кондиціонер, то до його вибору треба підійти найсерйознішим чином.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті