Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Поради по ремонту 2-х кімнатної квартири

ремонт 2-х кімнатної квартириУ старих плануваннях двохкімнатних квартир нерідко зустрічаються окрема ванна і туалет, тоді як в однокімнатних вони частіше з'єднані. Сучасні умови комфортного проживання вимагають більшу кількість простору, так що в старих приміщеннях найчастіше займаються переробленням цих кімнат. Тут потрібно не просто знесення стіни і створення нового входу, але і перебудова внутрішньої частини. Практично всі сантехнічні вузли доводиться зміщувати, щоб звільнити центральну частину. Завдяки цьому вміщається пральна машинка та інші речі. Але ремонт 2-х кімнатної квартири складається не тільки з суміщення туалету та ванної, хоча це і є найбільш поширені операції, які проводяться локально, не зачіпаючи інші частини житлового приміщення.

Якщо довгий час в цій сфері не проводилося ніяких змін і сама квартира знаходиться в старому будинку, то їй може знадобитися капітальний ремонт. Тут є кілька варіантів, що відрізняються за стилем та вартістю. Перший з них допоможе просто відновити привабливий зовнішній вигляд квартири. Це відносно недорогий ремонт, який використовує стандартні будівельні матеріали і майже нічого не змінює у внутрішній структурі. Але в результаті виходить гарне приміщення. У другому випадку відбувається модернізація, опрацювання нового дизайну з можливістю зміни перепланування, зміни обстановки і так далі. Це займає більше часу, але дає результат на порядок вищий, так як тут вже застосовуються інші технології.

Багатьом людям здається, що в двокімнатній квартирі не так вже й багато роботи в плані ремонту, але при самостійному його проведенні все затягується на тривалий час, так як спочатку все робиться ще у відносно швидкому темпі, який з часом спадає. Адже люди займаються цим після роботи, витрачаючи свій особистий час. Професіонали роблять все значно швидше, так як мають більший досвід і займаються цим в свій робочий час, не кажучи вже про те, що в бригаді є оптимальна кількість людей, які зможуть забезпечити високу швидкість виконання замовлення. Це залишає питання про самостійне проведення ремонту та економії при цьому досить спірним.

Зовсім не обов'язково повністю залишати житло під час ремонту, так як все може робитися поступово, спочатку в одній кімнаті, потім в інший. Для цього можна замовляти послуги через деякий час, з появою необхідності і фінансових коштів. Багато обмежуються однією або декількома кімнатами, а не всією квартирою.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook