Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Процес і терміни виготовлення сходів на замовлення

При облаштуванні заміського котеджу, власнику доводиться вирішувати чимало завдань, від яких безпосередньо залежить комфортабельність всіх проживаючих. Сходи на замовлення - це унікальна можливість втілити в реальність самі неординарні функціональні та дизайнерські рішення, тим самим підкресливши свій власний стиль.

Пріоритет виконання

Сходи виконані з натуральної деревини - відмінне рішення для тих, хто цінує неперевершену якість, екологічність, довговічність і елегантність. Це класичний варіант використовується при облаштуванні міжповерхового простору, який користується особливою популярністю у всі часи.

Деревина - це унікальний природний матеріал, фактура і колірні відтінки якої можуть бути найрізноманітнішими, залежно від її породи. Саме тому, вироби, виконані з неї, можуть служити навіть самостійним декором в будь-якому інтер'єрі. Крім естетичних даних, натуральне дерево має ряд переважних особливостей, тому сходи на замовлення більшість споживачів воліють виготовляти з даного природного матеріалу.

Особливість матеріалу

Варто зауважити, що при виготовленні сходів слід переважно використовувати деревину твердих порід, а саме: бук, модрина, ясен, дуб. Це обумовлюється тим, що вони мають високу щільністю структури деревних волокон, завдяки чому виріб буде міцним, надійним і стійким до різних механічних пошкоджень.

При виготовленні сходів на замовлення, деревина піддається спеціальній обробці, що запобігає утворенню грибка, завдяки чому її вид буде бездоганно привабливим навіть після десятилітнього користування. Варто зауважити, що натуральна деревина має невелику вагу, саме тому такі сходи не створюють зайве навантаження на несучі стіни приміщення.

Конструкція сходів з деревини

Сходи на замовлення можуть бути виконані як з прямими маршами, так і гвинтовою конструкцією, в залежності від архітектурної складності проекту і побажань замовника.

Виріб складається з наступних елементів:

  • Тятиви і косоури.
  • Сходинки і підсходинки.
  • Огородження (поручні, стовпи).
  • Майданчики, підпірні стовпи.

Для зручності, багато хто воліє здійснити обробку поверхні стін уздовж всього сходового прольоту панелями (так як стіни піддаються забрудненню), виконаними з деревини аналогічної породи. Це додасть не тільки естетичності, але і комфортабельності при експлуатації (легко миються і очищаються спеціальними засобами).

Процес виготовлення сходів з натуральної деревини відбувається наступним чином

Для початку готуються певні деталі для загальної конструкції: сходи, дистанційні втулки, стовпи, тятива, підсходинки, косоури, балясини та інші декоровані елементи за бажанням замовника. Потім здійснюється підгонка всіх елементів та збирання виробу в цеху. Після цього проводиться демонтаж сходів і наносяться лакофарбові покриття на всі елементи. І тільки після вищеперерахованих маніпуляцій виріб транспортується на вказаний об'єкт у розібраному вигляді, і там здійснюється його кінцевий монтаж. Залежно від складності конструкції, весь процес займає від 30 до 100 робочих днів.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook