Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Переваги підвісних стель

Трошки історії

Підвісні стелі як технологія існують вже більше ста років. З часу виникнення даного способу оздоблення стелі приміщень змінилося багато чого, в першу чергу - виникла велика кількість нових будівельних матеріалів. Незмінними залишилися сам принцип монтажу підвісної стелі і дві головних її складових - каркас і оздоблювальний матеріал, який тим чи іншим способом кріпиться до нього.
В якості такого матеріалу колись могли бути звичайні дошки, очерет чи тканина. підвісні стеліСьогодні асортимент матеріалів для оздоблення стелі набагато ширший. Це і гіпсокартон, найбільш популярний для приватних будинків і квартир, і металеві касети різних розмірів, і плити для підвісної стелі з найрізноманітніших матеріалів. Касети і плити особливо часто застосовують для комерційних приміщень, таких, як торгові зали, офіси і т.п.

Переваги підвісної стелі

Сьогодні дуже популярними є підвісні стелі типу Армстронг. Особливостями такої стелі є не тільки стандартний розмір плит, а й те, що конструкція каркаса дозволяє здійснювати опуск від основної стелі практично на необмежену висоту.
По-перше, це допомагає приховати при необхідності в підшивному просторі будь-яку кількість інженерних комунікацій, таких як вентиляція, кондиціонування, опалення, каналізація, електропроводка і т.п., при цьому зберігши вільний доступ для їх обслуговування.
По-друге, за рахунок опускання стелі приміщення можна зменшити його об'єм, заощадивши таким чином на витратах на вентиляцію, опалення чи кондиціонування.
Всі ці моменти особливо актуальні при реконструкції старих виробничих будівель для комерційних цілей. Найчастіше, висота будівель даного типу невиправдано велика, а стан поверхні стелi вимагає чималих капіталовкладень. В даному випадку, підвісна стеля допомагає одним махом "вбити двох зайців".
Крім усього іншого, монтаж підвісної стелі простий і не вимагає великих фізичних зусиль. Втім, без кваліфікації і певних навичок тут все ж не обійтися.

Плити підвісної стелі

Матеріали плит підвісної стелі можуть бути найрізноманітнішими. Це дозволяє без проблем втілити в життя навіть дуже сміливі дизайнерські ідеї, вирішувати будь-які завдання по звукоізоляції, вогнестійкості та вологозахисту. Сьогодні в інтернеті багато пропозицій даного плану. Проте, слід звертатися тільки в перевірені спеціалізовані інтернет-магазини.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook