Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Особливості виробництва керамічної черепиці

Надійний покрівельний матеріал - це керамічна черепиця. Її екологічність доведена багатьма дослідженнями вітчизняних і зарубіжних вчених.

Протягом багатьох років цей матеріал продовжує займати лідерські позиції серед інших покрівельних матеріалів. Натуральність кераміки і тривалий термін експлуатації дає можливість придбати надійний і міцний матеріал для покрівлі будь-якої будівлі.

черепиця керамічна

Технологія виробництва керамічної черепиці

Спосіб виготовлення керамічної черепиці порівняно простий в порівнянні з техніками виробництва інших покрівельних матеріалів. В якості основного матеріалу виступає глина, а в якості добавок - пластифікатори.

З очищеної суміші (після видалення води, частинок бруду, каменів, піску) формують черепки певної форми, після чого готові форми просушують і обпалюють. Температура для випалу коливається в межах 1000 градусів за Цельсієм.

При дотриманні правильної технології глина відповідає своїм технічним і естетичним характеристики, гарантує міцність і надійність, вберігає від атмосферних опадів.

керамічна черепиця

До головних достоїнств керамічної покрівлі відносять:

  • водонепроникність, морозостійкість;
  • тривалий корисний термін експлуатації (від 50 до 100 років);
  • можливість монтувати покрівлю навіть на будівлях зі складними архітектурними формами;
  • висока шумоізоляція внутрішніх приміщень.

Колір матеріалу залежить від того, який сорт глини використовується і яка температура обрана для її випалу. В основному натуральна керамічна черепиця представлена ??в теракотових, блідо-рожевих і помаранчевих тонах. Насиченість відтінку залежить від кількості оксиду заліза в складі глини.

Черепиця може бути глазурованою або ангобійованою. У першому випадку в якості глазурі використовується склоподібна маса, після нанесення якої черепиця набуває блискучого кольорового відтінку і додатковий захист. Може бути представлена ??в синіх, червоних і синіх кольорах. Удосконалення технології глазурування дозволило отримати навіть пурпурний, кобальтовий, коричневий, сірий і мідно-зелений відтінки.

При ангобіюванні черепки покривають спеціальним розчином з матовим чи глянцевим відтінком і тільки потім обпалюють. Матеріал виходить ефектним і стильним, підходить під будь-який ландшафт будівлі.

Дах з черепиці практично не вимагає ремонту і спеціального догляду. Такий дах підкреслює вишуканість будівлі і елегантність обраного архітектурного стилю.

Сьогодні можна вибрати натуральну черепицю для своєї покрівлі навіть через інтернет. Там же фахівці допоможуть вибрати і найоригінальніший колір покрівлі.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook