Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Експлуатація та методи утеплення каркасно-тентових ангарів

Створення швидкомонтованих споруд каркасно-тентового типу стало вже звичним явищем, яке нікого не дивує. Причин цьому дуже багато і головна в тому, що такі конструкції дозволяють створити необхідні потужності в рекордні терміни і за мінімальні гроші.

Тентові ангари розроблені таким чином, що їх можна експлуатувати при будь-яких вітрових і снігових навантаженнях, а також в діапазоні температур між -80oC і +70oC. Невисока вартість ангарів тентового типу разом з їх універсальністю роблять такі конструкції досить затребуваними в багатьох галузях.

Вигодою будівництва тентового ангара є статус тимчасової споруди, що не передбачає необхідність дозволу на зведення та проходження проектної експертизи.

Чому варто зробити вибір на користь тентового ангара

монтаж гнучких сендвіч-панелей Технологія виготовлення ангарів з металоконструкцій з тентовим покриттям дозволяє більш економно використовувати внутрішній простір споруди. На відміну від капітальних будівель, всередині такого ангара немає необхідності встановлювати опорні стійки - вага металоконструкцій рівномірно розподіляється по бічних опорах.

Хоча міцність каркасно-тентового ангара можна порівняти з капітальним будинком, в разі необхідності його можна швидко розібрати і перевезти на нове місце.

Крім того, для встановлення ангару з металоконструкцій не потрібен капітальний фундамент - досить стрічкового або стовпчастого, який до того ж не потрібно заливати нижче лінії промерзання грунту.

Нарешті, вартість виготовлення каркаса тентового ангара буде істотно нижчою, ніж будівництво капітальної будівлі аналогічного розміру.

Методи утеплення ангарів

тентові ангариЗ точки зору теплоізоляції, тентові ангари можуть бути холодними, тобто складатися з каркасу і одношарового тенту, а також теплими - конструкції роблять з двох шарів тентової тканини, іноді з прокладеним між ними утеплювачем.

У багатьох випадках з метою підвищення ефективності та розширення можливостей для експлуатації виконують утеплення каркасно-тентових ангарів з застосуванням сучасних теплоізоляційних матеріалів. Для цього можуть використовуватися різні матеріали - мінеральна вата, пінополіуретан, спінений поліетилен. Всі вони відрізняються екологічністю і пожежостійкістю. Деякі виробники каркасно-тентових ангарів пропонують встановлення гнучких сендвіч-панелей або спеціальних термоматів, які зручні в роботі і виключають будь-яку можливість утворення містків холоду.

Варто відзначити, що утеплення конструкції робить її більш енергоефективною, тобто дозволяє економити на опаленні приміщень в зимовий час, а також на системі кондиціонування - влітку. Крім того, утеплення дає можливість регулювати температуру в різних секціях ангара, якщо на це є виробнича необхідність.

Навіть якщо спочатку тентовий ангар був спроектований холодним, виконати його утеплення можна безпосередньо в процесі експлуатації. Це не забере багато часу і зручно завдяки грамотно спроектованої конструкції ангара.

Крім утеплення каркасно-тентовий ангар можна додатково упорядкувати, провівши в нього електроенергію, водопровід і каналізацію, а також встановивши системи освітлення, вентиляції і, при необхідності, охоронну сигналізацію.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook