Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русскийen

Людина і нерухомість

З самого початку хотілося б попередити, що ця стаття не про те, як правильно знайти, оцінитикупити нерухомість в Києві чи Парижі, Москві чи в Нью-Йорку.

Тут хотілося б просто поміркувати про те, що являє собою ця сама нерухомість. Адже сьогодні про неї мріють так багато простих і не дуже людей, за неї так часто судяться, на жаль, іноді навіть воюють і вбивають один одного.

Саме слово нерухомість передбачає, що це щось, чим ви володієте, - непорушне, чого не можна пересунути, переставити, перевезти куди-небудь.

Одна з перших згадок про торгові операції з нерухомістю зафіксовано у Біблії. У першій книзі Мойсея "Буття" (Гл.24) досить докладно розповідається про те, як Авраам придбав у власність ділянку землі з печерою, щоб поховати свою дружину Сару. І хоча мешканці того краю пропонували йому безкоштовно місце, де б він зміг це зробити, патріарх відмовився і наполіг на тому, щоб викупити ділянку разом з печерою. Він прекрасно розумів, що придбана земля дістанеться йому і його нащадкам у володіння якщо не навічно, то на кілька поколінь вперед. І дійсно, в тій печері в подальшому були поховані не тільки Авраам, але і його нащадки, включаючи правнука Йосипа, останки якого євреї винесли з Єгипту більш ніж через чотири сотні років після смерті Авраама.

Довгий час нерухомість, тобто земля з будівлями на ній рідко бувала предметом торгівлі або обміну. В силу закритості спільнот людей і їх малої мобільності нерухомість частіше передавалася в спадок, передача її у власність іншим або продаж вважалася поганим тоном, а подекуди і зовсім заборонена.

Але в процесі розвитку суспільних і виробничих відносин стало ясно, що нерухомість поряд з дорогоцінними металами є відмінним способом вкладення грошових коштів і їх надійного збереження.

З розвитком ринкових відносин операції з нерухомістю отримали нове дихання. Нерухомість, як і будь-який товар стала активно продаватися, купуватися, здаватися в оренду.

Економічний розвиток спонукало бурхливе зростання потреби у житлі, офісах, торгових, виробничих і розважальних закладах. Відповідно, зріс оборот по операціях з нерухомістю.

Безумовно, нерухомість, будучи товаром, має свою вартість, яка визначається багатьма факторами. Адже, м'яко кажучи, "асортимент" нерухомості сьогодні надзвичайно широкий, від житла і приміщень чи будівель комерційного призначення до земельних ділянок під забудову. Ясно також, що вартість даних об'єктів буде залежати не тільки від їх розмірів, а й від стану, призначення, розташування і ще багатьох інших факторів. Сьогодні на ринку досить велика пропозиція нерухомості на будь-який смак і можливості, як на продаж, так і покупку чи оренду.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook