ChernigivIrpin'KyivMalynMariupol'Kharkiv

Там, где приходит "русский мир" уже не до комфорта --Where the "Russian world" comes, it's no longer up to comfort--Там, де приходить "руський мір" вже не до комфорту

Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Будівельні матеріали та НТП

Абревіатура НТП добре знайома поколінню пізнього соцреалізму. Поряд з термінами КПРС, п'ятирічка і перебудова свого часу це словосполучення не сходило з передовиць радянської преси і на жаль, як і все інше в той період, стало втіленою тільки на папері мильною бульбашкою.
У той же час науково-технічний прогрес, як розшифровується ця абревіатура, в країнах загниваючого капіталізму на ділі, а не на словах вершив справжній прорив у всіх без винятку галузях промисловості і науки.

Не оминуло стороною це явище і будівництво. Правильніше було б сказати, що науково-технічний прогрес торкнувся будівництва особливо відчутно. Будівельна техніка, технології, будівельні матеріали, - все це за останні десятиліття змінилося до невпізнання, зробивши надзвичайний стрибок вперед як за кількістю і різноманітністю, так і за якістю, і за складністю вирішуваних завдань.
будівельні матеріалиСучасні будівельні матеріали - яскравий приклад того, як далеко зайшла сьогодні будівельна галузь. У цьому можна переконатися, відвідавши будь-який інтернет-магазин будівельних матеріалів.

Різні комбінації класичних компонентів будівельних сумішей, таких як цемент, пісок і вапно, гіпс і крейда з новітніми модифікаторами і добавками дозволили створити велику кількість будівельних розчинів з воістину унікальними властивостями. Застосування сучасних досягнень органічної хімії зробило можливим виконання будь-якого з циклів будівельних робіт фактично круглорічно, при будь-якій температурі, а оздоблювальні покриття з таких матеріалів зробило дуже гарними, міцними та довговічними.

У цьому контексті можна також згадати й інші оздоблювальні матеріали.
Взяти до прикладу облицювальну плитку. Сьогодні завдяки сучасним технологіям її асортимент особливо вражає і деколи може ввести в замішання найвибагливішого замовника, як по-якості та забарвленню, так і по міцності та різноманітності розмірів. Тут для дизайнерів відкривається воістину необмежений простір для фантазії.

Настільки популярна ще недавно пластикова вагонка потроху втрачає свої позиції, але тим не менш, науково-технічний прогрес дещо удосконалив такий модний колись вид оздоблювального матеріалу, розширивши при цьому і область його застосування. будівельні матеріалиМається на увазі виготовлення різного роду ламінованої вагонки з ДВП для оздоблення стін і стелі, а також зростаюче сьогодні застосування ламінату для підлоги. Ці нові матеріали можна сміливо назвати справжнім проривом у сфері внутрішнього оздоблення стін, стелі та особливо підлог. Покриття підлог ламінатом сьогодні є найбільш поширеним з усіх підлогових покриттів. Асортимент ламінату для підлоги також зашкалює, і тут важливо знайти оптимальний варіант, звернувши особливу увагу на міцність покриття.

З відносно нових будівельних матеріалів для стель слід згадати натяжні стелі, «чудо» полімерної технології та підвісні стелі з найрізноманітніших матеріалів найрізноманітніших конструкцій. Тут також при виборі без «сто грамів» та хорошого фахівця не обійтися.

Ну і наостанок, звичайно ж, обов'язково потрібно згадати про найреволюційніше досягнення НТП в галузі будівельної «внутрянки», - про гіпсокартонні плити, проте це тема окремої розмови.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті