Там, где появляется "русский мир", - исчезает и мир, и комфорт--Where "russian world" appears, both peace and comfort disappear--Там, де з'являється "руський мір",- зникає і мир, і комфорт
Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  airМАРКЕТ


airМАРКЕТ опалення

Теплова потужність, кВт
 -

→ Тепловентилятори
→ Повітряні завіси
→ Радіатори і конвектори
→ Інфрачервоні обігрівачі і каміни
→ Теплогенератори повітряні
→ Котли
→ Тепла підлога
→ Матеріали для монтажу

русский

Теплогенератори

В даному каталозі теплогенераторів 0 поз.

твердопаливні повітряні теплогенераториТвердопаливні повітряні теплогенератори. Працюють на різних видах твердого палива - дрова, пелети, вугілля, торф, брикети. Застосовуються для повітряного опалення великих приміщень різного призначення. Відцентровий вентилятор високого тиску, встановлений на теплогенераторі дозволяє проганяв повітря через теплообмінник і подавати його підігрітим на значні відстані. Випускаються в широкому асортименті потужностей, від 50 до 500кВт, і видів твердого палива.


газовий повітряний теплогенераторГазові повітряні теплогенератори. Призначені для повітряного опалення великих промислових цехів і приміщень іншого призначення. Працюють на природному газі. Відцентрові вентилятори високого тиску, встановлені на них, дозволяють підключати до теплогенератора повітроводи великої довжини, що дозволяє подавати підігріте повітря на значні відстані. Потужність нагріву даного виду теплогенераторів може досягати декількох мегават.повітряний теплогенератор на рідкому паливіПовітряні теплогенератори на рідкому паливі. Призначені для повітряного опалення як щодо великих промислових приміщень, так і невеликих приміщень виробничого призначення. Працюють на рідкому паливі (бензин, гас, дизельне паливо). В силу особливості пальників і теплообмінників на рідкому паливі, вони мають менший радіус дії в порівнянні з газовими чи твердопаливними теплогенераторами, так як не можуть бути обладнані відцентровими вентиляторами. Але зате дані теплогенератори можуть виготовлятись і у мобільному виконанні.


комбінований повітряний теплогенераторПовітряний теплогенератор комбінованого типу. Призначені для повітряного опалення приміщень різного призначення і обсягу. Працюють на різних видах палива (газ, тверде, рідке) або за замовчуванням, або після нескладної переукомплектаціі. Вигідні завдяки своїй універсальності. Великого поширення, однак, такі теплогенератори не отримали через свою складність і велику вартість.монтаж систем повітряного опалення Монтаж систем повітряного опалення. Системи повітряного опалення відносяться до одних з найскладніших систем кліматизації. Адже вони об'єднують в собі елементи систем вентиляції та систем опалення і тому вимагають як кваліфікованого розрахунку, так і не менш кваліфікованої інсталяції. Вартість монтажу таких систем залежить від дуже великої кількості факторів і встановлюється після уточнення на місці фахівцем.

copywrighting 2011-2022    Нормативи   Література    Довідканаверх   МИР ВАМ      КонтактКлуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook